Освітлення і текстиль – ось, мабуть, ті елементи, які гармонізують інтер’єр і пов’язують воєдино всі його елементи. Вибір люстри вельми відповідальний, по-перше, цей предмет не прийнято часто міняти, по-друге, вона повинна бути не тільки красива, але і функціональна.

Вибір люстри є справою смаку, але є ряд об’єктивних вимог, яким будь-який освітлювальний пристрій вашого будинку має відповідати. Перше – безпека. Обов’язково дізнайтеся, на який розмір і вагу ви можете розраховувати для якісного монтажу люстри. Виходячи з цих відомостей і вибирайте кількість свічок в пристроїв, тобто його максимальну потужність.

У консультанта обов’язково поцікавтеся, на якій відстані від стельового покриття повинна бути змонтована модель, яка вам сподобалась. Справа в тому, що частина світильників використовує потужні лампи, які можуть просто спалити стелю або залишити жовта пляма підпалин на ньому. Дізнайтеся і об’єм приміщення, на який розрахована люстра. Є моделі для точкового освітлення, для зонального і для загального світла.

Сумісність з інтер’єром

При виборі люстри важливо звертати увагу на гармонійність, вона повинна ідеально вписалася у ваш інтер’єр. Класичні варіанти люстр підійдуть для приміщень, в яких панує атмосфера шику і розкоші. Особливо виділяються люстри класичного типу, декоровані елементами з натурального кришталю. Люксова обстановка також може бути доповнена повністю кришталевою люстрою з безліччю плафонів. Завдяки їх наявності кімната буде наповнена світлом в достатній мірі. Зустрічаються класичні люстри з свічниками. Такі люстри більше підходять для оформлення банкетних залів.

Для зонування приміщення

Останнім часом все більша кількість споживачів стало віддавати перевагу люстрам – підвіси. Вони є одними з найбільш універсальних і можуть мати від одного до декількох плафонів. Такі світильники як не можна краще підійдуть для створення звичайної домашньої затишної атмосфери. Вони займають небагато місця, досить компактні, однак світіння у них дуже хороше. Залежно від розміру приміщення може бути використана одна або кілька люстр. У приміщеннях великої площі два-три світильника будуть виглядати дуже гармонійно і зможуть забезпечити максимальний комфорт присутніх.

Для низьких стель

Для кімнат невеликого розміру, в яких переважають низькі стелі, краще всього вибирати «припотолочні» люстри. Вони візуально збільшують кімнату, практично невидимі, але дають достатню світіння.

Любителям новинок підійдуть сучасні моделі. Вони розробляються дизайнерами і оновлюють ринок люстр практично щороку. З звичних і буденних матеріалів створюються люстри нестандартних форм і розмірів. Для кожного стилю інтер’єру можна підібрати свій варіант. Якщо ви задумали створити у себе вдома сучасну і модну атмосферу, то смілива люстра незвичайної форми доведеться як не можна до речі.

Перед покупкою люстри обов’язково прорахуйте ключові моменти, обміркуйте, яка повинна бути освітленість кімнати, що найкращим чином підійде до дизайну інтер’єру, і тоді новий світильник зможе радувати вас і ваших гостей ще довгі роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.