Як правильно вибрати обручки?

Обручка – предмет майже священний, який буде з людьми, що побрались, все життя. І, звичайно, вибір обручок – справа серйозна. Колись існувала традиція покупки обручок нареченим, але сьогодні вона зживає себе, поступаючись місцем практичному підходу. Все-таки купувати кільце без примірки – справа ризикована.

Вибір обручок вражає різноманітністю. Вже не вважається, що обручка обов’язково має бути золотою, бувають і срібні, і платинові. Втім, платинові кільця занадто дорогі. Срібні кільця частіше використовують для церковного вінчання, а для світської церемонії – все-таки золоті.

Традиційно обручки – це прості гладкі кільця без каменів, з червоного золота, однакові у нареченого і нареченої (що розрізняються тільки розміром). Така традиція з’явилася не випадково – в усякому разі, в тому, що стосується дизайну. Єдність дизайну символізує собою ту єдність, в яку вступають дві людини. Що ж до простоти дизайну, то вона пов’язана з тим, що носити обручку передбачається постійно.

Кільце «авангардного стилю», вигадливе абсолютно не гармоніює зі строгим діловим костюмом, а кільце з діамантом смішно буде виглядати з річним сарафаном, в якому жінка піде в продуктовий магазин. Кільце з смарагдом або рубіном не зі всяким сукнею буде поєднуватися за кольором і не зі всякому прикрасою.

Найпростіше кільце без каменів можна носити де завгодно і з чим завгодно. Максимум, що тут може бути – це дрібні діаманти або кристали. Червоне золото, звичайно, не обов’язково. І тут теж слід подумати про те, що кільце ви будете носити щодня.

Якщо жінка зазвичай носити срібні прикраси, то кільце з білого золота буде поєднуватися з ними краще, ніж з червоного. Чому ми говоримо саме про жінок? Та тому  що для чоловіка вибрати кільце простіше. Адже чоловіки зазвичай не носять ніяких прикрас, крім обручки. Значить, йому не доведеться думати про те, як обручку з ними поєднується. 

Але і для чоловіка простий дизайн переважніше занадто вишуканого – останній таки виглядає занадто жіночно. Є також деякі правила, які стосуються вибору будь-яких кілець, в тому числі і весільних. Приміряючи кільце, треба кілька разів надіти його і зняти, щоб переконатися, що ви можете зробити це вільно, в той же час, воно не повинно спадати з пальця. Слід звернути увагу, в який час року і в яку погоду ви купуєте кільця. У спеку пальці стають трохи товщі, а в холод – трохи товщі, отже, якщо ви  купите кільця  морозною зимою «впритул», в літню спеку, вони можуть на ваш палець не налізти. Купівля обручок – це ще й перша спільна покупка майбутнього подружжя. Важливо, щоб наречений і наречена продемонстрували тут вміння і готовність домовлятися і поступатися, приймати рішення спільно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: