Як правильно вибрати взуття?

Про те, як правильно вибрати взуття, написано і сказано вже чимало. Здається, що кожна людина тепер може вважати себе експертом в цій справі. Але чи так це насправді і чи є якісь особливі «таємниці» у виборі босоніжок і черевиків, про які мало хто знає?

Найголовніше правило – купувати взуття потрібно тільки свого розміру. Деякі модниці для того, щоб ніжка 40 розміру здавалася в туфельці менше, примудряються буквально впихнути стопу в туфельки 39, а то і 38 розмір. І це загрожує модниці великими проблемами – від цього виникають мозолі, ноги знаходяться в затиснутому стані і це тягне за собою погану циркуляцію крові в них. Не варто купувати взуття і на розмір – два більше «на виріст». Ноги у дорослої людини не можуть за рік вирости, а носити такі черевики або туфлі не тільки незручно, а й некрасиво і шкідливо для ступень.

Ніколи не купуйте взуття на тонкій підошві. Воно буде не в змозі захистити ступні від нерівностей і камінчик на асфальті. До того ж таке взуття швидко зношується і за рік доведеться купити 2, а в деяких випадках і 3 пари.

Вирушати за взуттям в магазин варто вдень. Вранці, після сну, на наших ніжках ще немає набряків, і взуття, куплена в цей час доби, увечері може виявитися малим. Якщо ж купувати взуття ввечері, коли ноги вже досить сильно набрякли, то вранці наші стопи будуть в них просто бовтатися. А вдень набряки на ногах є, але вони незначні. І тому взуття купувати потрібно саме в цей час.

Пальці у взутті повинні розташовуватися вільно і не зачіпати за носок. До того ж стежте за тим, щоб перший палець на нозі не здавлював тісними черевиками або чобітками. Цей палець варто особливо берегти і якщо не дотримувати це просте правил , то незабаром на ньому виросте велика і негарна бічна кісточка, яка не дозволить придбати модні чобітки з останньої колекції.

Від взуття на платформі варто і зовсім відмовитися. Але якщо ви любите саме такі туфлі, то стежте за тим, щоб воно не були занадто важкими. Наші ноги протягом дня і так відчувають сильне навантаження, а тут їм доводиться багато разів піднімати і опускати важкі туфлі на платформі. До кінця дня ноги такої любительки взуття на платформі буквально гудуть від напруги і втоми. А якщо такі туфлі або чоботи носить круглий рік, то в підсумку можна заробити варикозне розширення вен нижніх кінцівок.

Особливу увагу варто приділити зимовому взутті. Купувати його потрібно на розмір більше. Чому? Це простір необхідно для того, щоб в холоди ви змогли одягти вовняні шкарпетки. А якщо чоботи будуть впритул, то, по-перше, в них будуть мерзнути ноги, а по-друге, надіти теплі шкарпетки вже не вийде.

Вибирайте взуття тільки з натуральних матеріалів. І краще всього якщо це буде шкіра. Цей матеріал добре облягає ногу і позбавляє стопу від пітливості. У такому взутті наші ніжки добре «дихають» і відчувають себе комфортно .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: