Як правильно засмагати, якщо у тебе світла шкіра?

Якщо у Вас світла шкіра, засмагати можна, але тільки, як кажуть, дуже обережно! Нижче Ви прочитаєте корисні поради, які обов’язково виручать під час відпустки!

Світлий тип шкіри – це світло-русяве волосся, блакитні або сірі очі, відсутність веснянок, схильність до родимок і пігментних плям.

Особливості світлого типу шкіри: швидко загоряє і згорає, якщо на захищати.

Як відбувається процес засмаги: світла шкіра загоряє поступово, спочатку з’являється червонуватий відтінок, а через пару днів – золотистий.

Який сонцезахисний засіб вибрати? Для світлої шкіри підійде солнезахисні засоби з високим рівнем – SPF 30 і вище. Через пару днів перебування на півдні, можна змінити захист на менш низький рівень – SPF 20, а ще через тиждень – SPF 10.

Які ризики? Уважно стежте за пігментними плямами – твоя шкіра більш схильна до їх появи, ніж який-небудь інший тип. Як убезпечити себе? З травня і до кінця літа використовуйте засоби догляду для шкіри обличчя і тіла з рівнем захисту SPF 20-30.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: