Такий смачний, ароматний, дуже бадьорить і, до того ж, вельми корисний напій, як чорний чай люблять і п’ють практично всі без винятку – чаювання є традицією для багатьох країн, в тому числі і для нашої, де досить багато шанувальників цього популярного у світі гарячого напою. Ось тільки, як не дивно, але багато з тих, хто постійно і регулярно п’є чай, як правило не знають як же слід заварювати чорний чай таким чином, щоб вийшов по-справжньому смачний напій, тому в даній статті і розкриваються деякі тонкощі цього процесу.

Такий делікатний і ніжний продукт, як чай варто заварювати дотримуючись певних правил для того, щоб напій вийшов приголомшливо ароматним і дійсно смачним.

Частенько чай заварюють в маленькому заварнику, після чого наливають в окремі чашки і розбавляють окропом, але подібне приготування чаю є невірним – для отримання доброго напою чай рекомендується заварювати у великому чайнику, з якого потім і наливати гарячий напій у чашки.

Для однієї порції чаю (тобто приблизно на 125-150 грамів окропу) береться одна чайна ложка сухого чаю, причому заливається чайник спочатку тільки до половини і тільки потім потрібно буде долити гарячу воду доверху.

Воду рекомендується використовувати м’яку, при цьому температура кипіння води для заварювання чаю повинна дорівнювати 95 градусам.

Настоювати чай в заварнику необхідно не менше 5-8 хвилин, при цьому сам чайник бажано накрити лляною серветкою, яка буде прикривати отвори чайника, що допоможе зберегти аромат благородного напою, при цьому не рекомендується накривати заварник всілякими подушками, ляльками і тому подібним – це додасть чаю неприємний присмак.

Сам заварник перед приготуванням чаю слід кілька разів облити окропом – це дозволить заварці нагрітися рівномірно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.