Як прибрати друге підборіддя?

Для того, щоб стати красивіше і молодше ми готові практично на все. Останнім часом всі принципові «вади» зовнішності прийнято усувати за допомогою пластичної хірургії. До таких вад відноситься і так зване друге підборіддя. Абсолютно невірно думати, що подібна «неприємність» трапляється виключно у повних і літніх людей. Друге підборіддя може з’явитися у кого завгодно.
 
Однак, на думку медиків, вдаватися в даному випадку до пластичної хірургії зовсім не обов’язково. Можна інакше підійти до вирішення цієї проблеми. Головне – запастися завзятістю і терпінням.
 
Отже, яким же чином можна прибрати друге підборіддя, не вдаючись до пластики?
 
В першу чергу для цього необхідно виконувати протягом місяця ряд регулярних вправ.
 
1. Повільно піднімаючи підборіддя, закиньте голову назад, напружуючи при цьому м’язи шиї. Вправа повторюється 5-6 разів.
 
2. Докладаючи невеликі зусилля, 5-7 разів відтягуйте нижню губу так, щоб було видно нижні зуби.

3. Покласти кулаки під підборіддя і, долаючи опір, намагаємося відкрити рот (вправа повторити 7-10 разів).
 
4. Нахиляючи вліво голову, зміщуємо щелепи до лівого плеча. Через п’ять разів, теж саме повторити і для правого боку.
 
5. Закинувши голову назад, висунути нижню щелепу вперед і вгору, намагаючись при цьому нижньою губою дістати до кінчика носа (вправа повторюється протягом 5 разів).
 
6. Необхідно притиснути долоню до грудей в області ключиці і тягнути донизу. При цьому потрібно щільно стиснути губи, округливши їх у трубочку. Зафіксувавши таке положення протягом декількох секунд, розслабляємося. Вправа повторюється 10-20 разів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: