Як прибрати сліди від скотчу?

Приємно усвідомлювати, що людство не стоїть на місці, а постійно розвивається і прогресує. Так сьогодні іноді, можливо те, про що ще 10 років тому навіть не могли замислитися сучасні жінки.  І мова зовсім сверхмодну методику епіляції або фарбування волосся і нігтів. Мова про дрібниці, які рятують нас від потоплення в побутових безоднях.  Одним з таких рятівників є скотч. Це зручний винахід рятує нас навіть в самих неймовірних і безглуздих ситуаціях . Їм навіть ніготь можна приклеїти, якщо він зламався, щоб доїхати в громадському транспорті додому, якщо пилочки під рукою не виявилося. Та що там говорити, це чудовий засіб дозволяє приклеїти влітку фольгу на вікна, якщо немає жалюзі. Це просто незамінна річ при переїзді: можна заклеїти будь-яку коробку. З його допомогою можна пов’язати комп’ютерні дроти або непотрібні перехідники, якщо немає кофра для зберігання. Скотч, так сказати, рятувальник номер один. 

Одне тільки погано, після його видалення залишаються сліди, які заважають комфортно використовувати річ далі. Крім того, що це не естетично, це ще й додаткове місце забруднення. Так як прибрати сліди від скотчу? 

Як боротися зі слідами від скотча? 

Є кілька вірних способів, які розкривають секрет цієї боротьби. Розглянемо кілька прикладів, щоб краще зрозуміти, як прибрати сліди від скотчу.   Скотч прилипає до різних поверхонь по- різному. Тому й способи його видалення теж відрізняються . Так, наприклад, як прибрати сліди від скотчу з пластикового вікна можна двома способами:   

Мильний розчин. Він повинен бути приготований з темного господарського мила, яке продається в універсальних магазинах або супермаркетах на відділі побутової хімії. Співвідношення 3:1. Мила має бути більше ніж води. Отриманою кашкою потрібно провести по забруднені місця, а потім змити все теплою водою за допомогою м’якої мочалки.   

Розчин лимонної кислоти. Харчова лимонна кислота в пропорції пів чайної ложки на склянку теплої води, легко змиє ці забруднення. Тільки оброблені місця потрібно залишити на деякий час, а потім акуратно промити теплою водою.   Після таких процедур поверхню вікна стоїть протерти м’якою ганчіркою. Цей спосіб підійде для видалення слідів від скотчу та зі скляних поверхонь.   

Ще з скла можна видалити сліди від скотчу засобом для очищення вікон і дзеркал. Якщо забруднення критичне, то рідина для зняття лаку без ацетону допоможе його видалити.  

Якщо сліди від скотчу потрібно прибрати з меблів, то можна скористатися соняшниковою олією. Воно не зашкодить поверхню і легко допоможе впоратися з поставленим завданням. Ватний диск змочується олією і прикладається до поверхні. Ним потрібно ретельно її протерти, потім видалити залишки олії чистою серветкою .  

Дуже добре зі слідами від скотчу на твердих поверхнях бореться бензин. Він розчиняє клейову масу скотча, яка часто залишається після його видалення. За лічені секунди бензин допоможе виправити ситуацію, що склалася. Тільки його слід використовувати акуратно і подалі від вогню!  

Якщо слід від скотчу залишився на килимі, то його можна видалити спеціальним засобом для чищення килимів, тільки збільшити час його впливу.  

Скотч, що потрапив на одяг, теж не проблема. Його видаляємо попереднім замочуванням речі, і перемо  в звичайному режимі, тільки при 40 градусах, не більше.   

Якщо скотч потрапив на поверхню посуди (кераміка, глина, фарфор), то його можна видалити губкою намиленої дитячим милом. Потім просто обполоснути її теплою проточною водою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: