Як приготувати гірчицю з порошку?

Мистецтво приготування гірчиці з порошку не таке складне, як ви можете подумати. Готувати гірчицю самому легко і недорого. Придумати власне поєднання інгредієнтів – що може бути цікавіше?

Ваш особистий рецепт гірчиці з порошку надихатиме вас і на створення інших, не менш цікавих рецептів, коли ви почнете додавати приправу в інші страви.

Вам вже не терпиться дізнатися, як приготувати гірчицю з порошку?

Насамперед, приготуємо основу приправи. Просіваємо порошок гірчиці, щоб у ньому не було грудок. Заливаємо 2 ст.л. гірчичного порошку двома ст.л. окропу. Ретельно розтираємо, щоб кашка була однорідною. Додаємо ще 2 ст.л. окропу і знову перемішуємо.

Гірчиця з гірчичного порошку швидко розчиняється у воді, так що приготування основи займе пару хвилин.

Тепер починається найцікавіше. Ви можете починати експеримент по зміні смаків додаванням трав, спецій, солі або цукру. Різні види оцту додадуть приємну кислинку, а за допомогою соку і цедри можна домогтися приємної солодинки. Якщо ви використовуєте гірчичний порошок, то вам дуже просто експериментувати з різними смаками, бо не треба думати про те, як почистити, розмолоти зерна. Процес приготування гірчиці з порошку – це задоволення і цікавий результат. Адже смак, який ви створите, може бути зовсім несподіваним. Спробуйте додати сушені фрукти та насіння, або трохи свіжої зелені і солі і ви отримаєте дві абсолютно різні приправи.

До знань про те, як з порошку зробити гірчицю, додамо ще кілька важливих гірчичних секретів:

  • Тепло активує фермент, що вбиває смак гірчиці, так що додавайте гірчицю в кінці приготування їжі.
  • Термін зберігання гірчиці 1 місяць.
  • Якщо ви використовуєте швидкопсувні інгредієнти, зберігайте приправу в холодильнику.
  • Процес прояви смаку гірчиці проходить в теплі. Коли ваша приправа досягне оптимального смаку, помістіть її в холодильник.
  • Хочете дізнатися, де купити порошок гірчиці ? У будь-якому продуктовому магазині, на ринку і навіть в аптеці.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: