Як приготувати йогурт? Рецепт йогурта!

На сьогоднішній день одним з найбільш корисних і важливих молочних продуктів вважається йогурт. Даний продукт не тільки є дієтичним, але також дуже смачним. Про те, як приготувати йогурт ми Вам далі і будемо розповідати. Ймовірно, побачивши всю простоту приготування йогурту, Вам захочеться приготувати даний прекрасний продукт і вживати його згодом щодня.Заздалегідь хотіли б Вас попередити, що для того щоб приготувати йогурт необхідна йогуртниця.

Інгредієнти:

• Молоко з жирністю в 2,5 % (пастеризоване) – 1 пакет. Тут дуже важливо, щоб пакет був неодмінно картонним.
 
• Закваска по можливості VIVO, якщо немає, то можна використовувати й іншу – 1 флакон.

Рецепт приготування йогурту:1. Дістаємо флакон з нашою закваскою і заливаємо безпосередньо в нього молоко. Після чого закручуємо кришечку.

2. Флакон необхідно ретельно збовтувати. У результаті в флаконі закваска повинна повністю розчинитися. Коли це сталося беремо вже картонний пакет з пастеризованим молоком і конкретно в горловину наливаємо закваску. Після цього закручуємо кришку.

3 . Далі збовтуємо картонний пакет.

4 . Дістаємо склянки для йогурту. Дані стакани йдуть в обов’язковому порядку в комплекті йогуртниці .

5. Накип’ятити води, щоб окропом обшпарити стакани.

6. Далі необхідно налити молоко по склянках і поставити їх в йогуртницю. Як відомо, принципом роботи йогуртниці є підтримка постійної температури, яка становить 40 градусів за Цельсієм. Йогурт в йогуртниці готується протягом приблизно 5 годин.

7. Після закінчення зазначеного вище часу, дістаємо наші стакани з йогуртом з йогуртниці і подаємо на стіл, так як йогурт готовий до вживання.

Ми дуже сподіваємося, що Вам сподобався рецепт йогурту і Ви будете часто готувати даний смачний і корисний продукт !

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: