Як прискорити метаболізм?

Прискорити метаболізм – обмін речовин в організмі, необхідний для підтримки його життєдіяльності – допоможуть 5 простих і ефективних порад.Інтенсивність метаболічних процесів впливає на засвоєння поживних речовин, перетворення їх в енергію і виділення в зовнішнє середовище. Ми часто дивуємося, чому одні поглинають рясні порції різної смакоти і при цьому не поправляються, а інші набирають вагу від однієї думки про улюблену страву. Справа в тому, що швидкість метаболізму індивідуальна. У кожного вона своя і визначається генами, фізіологією, віком, статтю і навіть емоційним станом. Цілком очевидно, що з перерахованого ми не в силах змінити нічого, крім останнього пункту. Тим не менш, є способи обдурити нашу природу і прискорити метаболізм.

1. Їжте часто, але потрохуЦя порада загальновідома, однак вона варта того, щоб до неї прислухалися. Вчені вважають, що в середньому, людина повинна приймати їжу 5-6 разів на день, так як їжа прискорює обмін речовин, а на перетравлення їжі йде 10% відсотків калорій, що спалюються за день. Навіть яблуко вважається їжею. Особливу увагу слід звернути на сніданки та обіди.

2. Пийте воду за 10 хвилин до їжі або 30 хвилин після

Справа в тому, що вода виділяється з організму в три рази швидше, ніж їжа. Тому запиваючи трапезу водою, ви не прискорюєте метаболізм, а просто розчиняєте їжу водою. Воду потрібно пити між прийомами їжі – вона необхідна печінці для переробки жиру. При нестачі води організм починає накопичувати її про запас, створюючи додаткові обсяги.

3. Їжте лимони

Лимони – не тільки чудовий засіб зміцнення імунітету, але й продукт, здатний підвищити рівень вашого метаболізму.

4. Використовуйте контрастний душ

Термальні масажі або просто контрастний душ надають приголомшливе дію на метаболічних процесів. Крім того ви поліпшите циркуляцію крові і стан шкіри. Але пам’ятайте, що водні процедури близькі до загартовування і вимагають дотримання деяких правил.

5. Аромотерапія5-6 крапель ялівцевого масла, додані в гарячу ванну, чудесним чином прискорять рівень вашого метаболізму, а також полегшать м’язові болі і знімуть напруги. Чистоту всередині і зовні підтримуйте, регулярно використовуючи очищаючі дієти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: