Метаболізм або обмін речовин, а точніше його швидкість залежить здебільшого від таких факторів, як вік і стать людини, маса його тіла, а також індивідуальні особливості організму. Ну а питання про те, чи можливо прискорити власний обмін речовин хвилює дуже багатьох, так як від швидкості метаболізму залежить те, наскільки швидко людина може набрати або ж скинути зайву вагу, дуже швидко витрачаючи всі отримані з їжею калорії.

Звичайно ж, повністю змінити власний обмін речовин неможливо, проте є способи трохи прискорити обмін речовин, ну а що слід робити для того, щоб домогтися такого результату описується в даній статті.

Однією з причин того, що обмінні процеси в організмі злегка сповільнюються може стати така шкідлива звичка, як відмова від сніданку, тому ні в якому разі не варто нехтувати цим важливим щоденним ранковим прийомом їжі.

Для прискорення метаболізму також рекомендується щодня випивати по можливості більше рідини (не менше восьми склянок на день), причому перевагу бажано віддавати саме воді, так як всі інші напої (особливо солодкі) містять калорії. Як альтернатива простій воді можна пити і зелений чай, який також сприяє прискоренню обміну речовин.

Сповільнити швидкість метаболізму може також недолік сну – спати необхідно не менше 7-8 годин на добу.

Також прискорити обмін речовин допоможуть фізичні навантаження (біг, їзда на велосипеді, заняття фітнесом) і заняття аеробікою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.