Як притягнути в своє життя щастя?

Щасливих ​​людей легко пізнати по очах. Вони світяться, повні енергії і заряджають позитивним настроєм оточуючих. Щасливим може бути кожен, треба тільки навчитися правильно цей стан до себе притягувати.

 
Спілкуйтеся. Численні контакти – запорука успіху. Один підкаже потрібний телефон або сайт, інший познайомить з цікавою людиною, третій дасть ділову пораду. Не обов’язково дружити з усіма глибоко і цілодобово – варто лише підтримувати контакт, який дозволяє в будь-який момент звертатися до людей з питаннями, проханнями та пропозиціями.
 
Дружіть зі щасливими. Це можуть бути просто щасливі люди, у яких, що не день – то щасливий квиток. Або оптимісти, чиє життя може, і не безхмарне, зате вони володіють вродженою здатністю не драматизувати ситуацію, а з гумором сприймати підніжки, поставлені тут і там. Просто побалакавши з тим, хто завжди в гарному настрої, ви отримаєте заряд позитивної енергії.
 
Ставтеся до життя, як до гри. Деяких губить надмірно серйозне ставлення до життя. Удача ж, навпаки, вибирає тих, хто дивиться на свої справи менш фатально і розуміє, що вигравати в лотерею завжди неможливо. Зате за програшем може послідувати виграш. Так що зберігайте азарт!

Читайте також: Скільки грошей потрібно для щастя?
 
Хваліть себе. Радійте своїм маленьким перемогам. Часом ми нарікаємо: “Хіба це успіх? Це дрібниця. Он у інших, які досягнення! “Ніколи не знецінюються власні удачі, інакше вони зовсім перестануть вас відвідувати! Навпаки, платіть собі хвалу навіть за сумлінно зроблене невелике діло. І заохочуйте себе подарунком.
 
Правильно харчуйтеся. Не захоплюйтеся суворими дієтами – недостатнє харчування мозку веде до підвищеної стомлюваності, млявого сприйняття навколишньої дійсності, а то й зовсім до апатії. У такому стані вам не бачити удачі як власних вух! Крім того, їжа – джерело задоволення. Морозиво або шматок смачного торта можуть спровокувати такий ендорфіновий викид, що вас осяє ідея, гідна Нобелівської премії!
 
Творіть. Терапевтичний ефект хобі давно доведений. І нехай ваше захоплення (живопис, музика, танець, ремесло) – чиста самодіяльність! Зате воно знімає стрес, дозволяє домогтися релаксації, добре впливає на роботу внутрішніх органів. Це ідеальний засіб для поліпшення загального самопочуття і подолання “синдрому невдахи”.
 
Пробуйте. Не замикайтеся в рамках одного виду діяльності. Життя не стоїть на місці, і перехід з однієї сфери в іншу може стати нагальним поворотом у долі. Якщо підвернувся шанс проявити себе у чомусь іншому, чому б не ризикнути? Отримайте принципово інше утворення, змініть професію. Удача любить тих, хто не топчеться на місці, не цурається всього нового і нестандартного.
 
Виберіть собі талісман. Це може бути маленька плюшева іграшка або колечко, словом те, що бувало з вами в щасливі моменти життя і що можна завжди носити з собою. Тут мова йде про ефект плацебо – твердо повіривши, що ваш талісман притягує удачу, ви й справді станете більш успішними.
 
Будьте побільше на світлі. Його достаток чи недолік впливає на наш настрій. Один із способів світлотерапії полягає в тому, що пацієнта садять перед спеціальним екраном, випромінюючим світло набагато більшої інтенсивності, ніж звичайні лампочки. Так меланхолікам і жертвам невдач допомагають змінити своє світосприйняття в позитивну сторону.
 
Вірте в свою везучість. Знайти в своєму житті ознаки удачливості просто. Це тільки здається, що причин для радості нема, а насправді ви – обранець долі і вам вже пощастило: у вас є дах над головою, ви не голодуєте і вільні у своєму виборі в житті. Підсумуйте всі хороші пункти і порадійте за себе!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: