Як приворожити дівчину?

Приворот являє собою ритуал, інтерес до якого не згасає вже протягом кількох століть. Одні люди вірять у серйозність даного дійства, інші намагаються приворожити партнера тільки з інтересу.

Але все ж існує думка, що приворот є чисто жіночим ворожінням. Це не вірно. І маги, і психологи, і чаклуни сходяться в тому, що приворот є особливою психологічною установкою, діючій не тільки на причаровування, але і на того, хто проводить цей обряд.

Чи може молода людина приворожити представницю слабкої статі? Звичайно, якщо він сам вірить в це. Що потрібно робити, щоб приворожити дівчину? Будь-який магічний ритуал діятиме лише в тому випадку, якщо людина, яка його проводить, вірить в його силу.

Як приворожити дівчину?

Відповідь на це питання дуже проста – потрібно діяти. Молодий чоловік дівчині може подарувати квіти, запросити її на романтичну прогулянку, постаратися довести власну неординарність. Однак все це вимагає впевненості в собі і деякого часу.

Деякі чоловіки думають, що вони не зможуть впоратися з неприступною красунею, тому відправляються до чаклунів або екстрасенсів. Ті проводять необхідні обряди, а хлопцеві залишається тільки слідувати отриманим порадам і рекомендаціям. Однак на такий похід далеко не кожна молода людина може наважитися.

Справа в тому, що багато хлопці бояться зізнаватися у своїй невпевненості. Тому вони роблять все можливе, щоб навчитися дівчат приворожувати самостійно.

Існує дуже цікавий приворот на місячну місяць. Для того щоб здійснити його, молода людина повинна в п’ятницю, коли місяць є зростаючим, налити воду в склянку, взяти його правою рукою, накрити лівою долонею і вимовити своє бажання. Звучати воно повинно приблизно так: “Маша Петрова, ти мене любиш, ти не можеш без мене жити. Ми обов’язково будемо разом”.

В принципі, які саме слова буде вимовлені, особливого значення не має. Головне, щоб фраза була в стверджувальній формі і передавала бажання, яке над склянкою повинно бути вимовлене дев’ять разів. Потім склянку потрібно поставити на відкрите вікно таким чином, щоб на нього світив місяць. Вдень або вранці, коли вода насититься силою місяця, її потрібно дати випити дівчині. Воду можна використовувати для приготування кави або чаю, супу, а можна просто подати її з льодом.

Яким ще чином можна приворожити дівчину?

Звичайно ж, це можна зробити по фотографії. Хлопець повинен сісти в крісло, покласти перед собою на стіл фото коханої дівчини, праворуч і ліворуч поставити палаючі свічки, причому бажано, щоб вони були церковними.

Потім хлопець повинен закрити очі і в уяві викликати образ тієї жінки, яку він бажає приворожити. Йому потрібно нахилитися над водою і повторити сім разів: “Як горить свічка вогнем, так горить пристрастю (ім’я). Пристрасть пече, горить, не гасне. Руки тягнуться до мене, губи шепочуть моє ім’я, очі бачать тільки мене. Пристрасті, думки, бажання – сходиться все на мені. Все здійснюється на мені. (Ім’я) хоче мого тіла, (ім’я) хоче моєї любові, (ім’я) хоче мого серця. Ми обов’язково будемо разом. Ми і любов, і пристрасть поділимо на двох. Так буде”.

Таке заклинання потрібно сказати тричі. Існує думка, згідно з якою якщо дане заклинання буде вимовлено з упевненістю, то дівчина вже на наступний день прийде до молодої людини.

Для привороту представниці жіночого роду можна також використовувати приворот за допомогою холодного чаю. Для початку хлопцеві потрібно зробити чай. В нього повинні входити пелюстки свіжої троянди, зелений чай, імбир, мед, чебрець, любисток, лимонник, м’ята. Трави потрібно змішати, заварити і настояти. Потім чай переливається в красивий келих, хлопець подає його дівчині, а сам представляє те, чого йому хочеться. Про себе йому потрібно сказати: “Ти будеш сохнути без мене, а зі мною будеш жити і радіти”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: