Як продовжити життя акумулятору?

Не розряджайте повністю. Незважаючи на поширену думку, замість того, щоб повністю розряджати літій-іонні батареї і потім заряджати їх, краще заряджати їх, поки вони ще не зовсім розряджені.Краще не допускайте, щоб акумулятор розряджався до кінця, а коли його заряд опуститься до 50%, Підзарядіть Ваш пристрій.
 
Не заряджайте акумулятор до кінця. Хоча деякі користувачі заряджають свої акумулятори на 100%, насправді так робити непотрібно. Краще заряджати їх від 40 до 80%. Це дасть можливість продовжити час служби батарейки Вашого гаджета. Якщо Ви випадково зарядили акумулятор на 100%,Ви повинні відразу ж витягнути його з розетки.
 
Повністю розряджайте батарею раз на місяць. Це може здаватися дивним, але, незважаючи на те, що літієві батареї не повинні бути розряджені на 100%, потрібно повністю заряджати їх 1 раз на місяць. Зазвичай залишок заряду видно на нашому пристрої, але точність цих вимірів іноді порушується. Тому потрібно іноді повністю розряджати їх, щоб свідчення були точними.
        
Зберігайте акумулятори в прохолодному місці. Багато хто з нас не підозрюють, що зберігання акумуляторів при високих температурах може приносити їм шкоду і скоротити час їх служби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: