Як провести час в пробці?

Багатьом з нас доводиться проводити в пробці пару годин в день, хочеш ти того чи ні. Той факт, що ви сидите в кріслі і, томитесь від неробства, не можете нікуди втекти, має сенс звернути собі на користь.
 
Послухати серйозну симфонічну музику
 
Вдома таке навряд чи вдасться виконати: надто багато відволікаючих чинників, та й після важкого робочого дня зовсім неможливо змусити мозок напружитися (чим успішно користуються телевізійні продюсери). Витрачати вихідний на похід до консерваторії теж не дуже хочеться, тому пробка – найкраще місце розібратися, що ж в класичній музиці такого чудового.
 
Не подобається класика, слухайте джаз
 
Упевнений, що вже після третьої композиції Чарлі Паркера сусідня вантажівка перестане дратувати вас смердючим вихлопом, а вже якщо поставите великого Луї Армстронга, особливо разом з Еллою Фітцджеральд, життя зовсім здасться не такою вже поганою штукою.
 
Прочитати, нарешті, книги, які все знають, але ніхто не читав
 
Звичайно у форматі аудіокниги. Уявіть: через тиждень ви зможете сміливо, не кривлячи душею стверджувати, що прочитали «Гру в бісер» або «Улісса» від корки до корки. Якщо читець талановитий, ви ще й задоволення отримаєте.

Зайнятися вивченням іноземної мови
 
Вам не доведеться соромитися своєї вимови, адже вас ніхто не чує. Сміливо повторюйте самі мудрі звуки хоч сто разів підряд. Для людини, що вивчає іноземну мову, цю властивість автомобіля важко переоцінити.
 
Вивчити пару віршів відомих поетів
 
Ніколи не знаєш, де вдасться блиснути ерудицією, процитувавши відомого поета, але коли така можливість представиться вам, безсумнівно, принесе задоволений вираз очей оточуючих.
 
Зміцнити м’язи тіла
 
Напружуйте м’язи сідниць разом або по черзі на 2-3 секунди, втягуйте і розслабляйте живіт на 1-3 секунди. Зробіть близько 20 повторів або більше.
 
Зробіть гімнастику для обличчя: надувайте і розслабляйте щоки, підтискайте губи, спостерігаючи за здивованими обличчями сусідів.
 
Для шийного відділу хребта можна проробити нескладний комплекс вправ. Тривалість 5 хвилин:
 

  • Виконуйте повільні обертальні рухи шиєю в обидві сторони
  • Витягніть голову вгору і вперед, зафіксуйте на 3-4 секунди
  • Витягніть голову вгору і назад , зафіксуйте на 3-4 секунди
  • Переведіть голову до плечей, також з фіксацією кожного руху
  • Голову тягнемо максимально вгору, плечі вниз, фіксуємо

Повторіть комплекс 3-4 рази

Чого не варто робити

Не варто займати будь-чим зір і руки, наприклад: читати, дивитися телевізор, грати в іграшки на мобільному, в’язати, вишивати, фарбувати нігті і губи, ритися в сумочці і т.п. Кінчиться погано: дорожня ситуація навіть в повільній пробці змінюється стрімко і вам не вистачить часу зреагувати. Доведеться декілька годин чекати інспектора, ловлячи на собі злі погляди водіїв сусідніх машин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: