Як провести дешеве весілля?

1. Весілля удвох – це самий романтичний варіант, який влаштує тільки самодостатні люди. Погодьтеся, вам не потрібно буде витрачатися на банкет для гостей, фотографа, за бажанням, можна запросити тільки в ЗАГС, а замість всіх буйних пісень і танців провести романтичну вечерю для двох. 

2. Другий варіант, де найкраще провести економічне весілля з урахуванням деякої кількості гостей – це квартира або будинок (ваш, або близьких). Звичайно, це застарілий варіант, про який вже всі забули. Але на місці проведення ви економите, а всі обов’язки з організації розподіляєте між своєю подружжям і близькими – ніхто не відмовиться допомогти вам у такий момент. До того ж, гарантовано – весілля вийде дійсно душевним та згуртованим.
3. Варіант, де можна провести весілля, якщо ви пара епатажних людей, а ваші друзі, як і ви не відмовляться від можливості сходити в похід. Відправляйтеся зі своїми друзями однодумцями в ЗАГС в джинсах і кедах, а потім всі разом на звичайному міському автобусі, їдьте на пікнік – тамадою буде хтось з ваших задушевних друзів, фотограф в будь-якій компанії теж знайдеться. В результаті ви проведете оригінальну і дійсно дешеве весілля. 

4. І ще один варіант, де провести маленьке весілля, що складається всього з двох людей – нареченого і нареченої. Це варіант весілля-подорож в самому прямому сенсі слова. Є великий список країн, де можна зареєструвати свій шлюб, а весілля на далеких островах позбавить вас від необхідності пояснюватися, чому ви не запрошуєте гостей. Адже якщо і витрачати гроші на свято, то вже краще на себе, та так, щоб спогади були справді унікальними. 

5. Найпростіший варіант – це весілля в жарку пору. Є маса варіантів, де провести весілля влітку і всі вони, так чи інакше, відносяться до свята на природі. Ви можете замовити таке весілля у агентства, або ж організувати все самостійно. Але потрібно врахувати деякі нюанси. Можна замовити тамаду, а можна знову ж таки домовитися з друзями. Можна замовити музичне обладнання з «звукарем», тобто, свого роду, ді-джеєм, а можна обійтися співом птахів. Це може бути урочисте весілля з виїздом, кіньми і лакеями, а може бути весілля пікнік, де навіть ваші наворочені наряди будуть недоречні. Але, запам’ятайте: територія повинна бути якось огороджена і захищена від проникнення сторонніх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: