Як розбагатіти?

Стати багатим може кожен з нас, головне мати правильний настрій і діяти. Спробуємо розібратися, що ж стоїть на шляху до нашого заповітного багатству?

1. Повинна бути мета! У вас повинна бути мета, для чого вам потрібні гроші? Приміром ви хочете віллу в Італії, дорогу спортивну машину, яхту, створити бізнес певних масштабів, ви повинні знати навіщо вам гроші. Коли ви будете знати свою мету вам буде набагато простіше розбагатіти. Також потрібно встановити термін досягнення своєї мети, краще не встигнути чим не встановити терміни. Без терміну ви будете, думати приблизно так, “Ще встигну, час є”. А встановлені терміни будуть вас підганяти.

2. Робота на перспективу і репутацію. Ви ніколи не станете багатими, якщо будете працювати на перспективу і репутацію, потрібно заробляти гроші в даний момент, “Куй залізо не відходячи від каси”. Репутація потрібна, але не менше потрібні гроші для розвитку бізнесу і вкладення в прибуткові проекти. Так що перспектива буде в перспективі, а ми повинні жити і заробляти сьогодні.

3. Шкідливі звички. У спринті до багатства, нам дуже заважає різного роду шкідливі звички: куріння, алкоголь, азартні ігри. Мало того що ми витрачаємо на них купу грошей, так вони ще й розкладають нашу психіку.  

4. Жага швидких грошей. Запам’ятайте ви не станете миттєво багаті, досягнення фінансового успіху – це тяжка праця. Потрібно вміти чекати і працювати, тільки так ви зможете досягти своєї мети.

5. Страх втратити те що є. Ви не повинні боятися інвестувати гроші, або розвивати свій бізнес боячись втратити те що вже маєте. Якщо ви будете боятися ви залишитеся, в кращому випадку, там де ви є зараз, а можливо вас обженуть конкуренти. В той же час не йдіть на різні авантюри, шукайте золоту середину.

6. Не потрібно себе недооцінювати. Не думайте про те, що ви занадто молоді або занадто старі для змін і ще чогось. Потрібно просто йти вперед і все. Ви той хто ви є, і це все завдяки вам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: