Вважається, що в гардеробі кожної людини повинна бути хоча б одна хороша пара джинсів. З повною упевненістю можна сказати, що це базова деталь гардероба як чоловіки, так і жінки.
 
Ви тільки уявіть, наскільки джинси універсальні, наприклад, норкова шуба є в гардеробі тільки у людей певного достатку, а от джинси є в шафах у людей абсолютно будь-якого положення і статусу, різниця тільки в ціні і фірмі виробнику.
 
Іноді буває після прання або в результаті набраних кілограмів улюблена пара джинсів стає занадто тісною і ви починаєте відчувати себе в них не дуже комфортно. Звичайно, можна купити нові, але якщо покупка нових штанів не входить у ваші плани, то чому б не спробувати розтягнути старі джинси?
 
Турбуєтеся про те, наскільки цей захід увінчається успіхом? Насправді все залежить від методу, який ви застосовуєте і від тканини, з якої зшиті ваші улюблені джинси.
 
Деякі типи джинсової тканини трохи сідають після прання, але потім тягнуться під впливом пари під час прасування. Якщо ви випрали джинси, висушили їх, а потім не можете натягнути на себе, то струсіть їх кілька разів, щоб тканина стала не такою жорсткою. Одягаючи джинси тримайте їх не за бічні сторони, а в області блискавки. Зробіть глибокий вдих, потягніть їх вгору і постарайтеся в них втиснутися.
 
Як зрозуміти, чи буде вам комфортно в джинсах і чи підійдуть вони вам? При першій примірці просуньте долоньку між поясом і талією. Якщо це вам вдалося зробити без зусиль, то значить це ваша модель, яка не буде завдавати вам незручностей. Якщо ви насилу втискуються долоню або вона зовсім не може увійти, то джинси доведеться розтягувати або краще відразу шукайте іншу модель. А скільки разів ви брали джинси на розмір менше в надії схуднути?
 
Найпростіший спосіб розтягнути джинси носить в народі назву джинсова аеробіка. Напевно ви помічали, що коли джинси тільки після прання і ледве встигли висохнути вони дуже жорсткі, але через деякий час стають м’якше і носити такі джинси куди комфортніше.
У такому випадку, якщо ваші випрані або висушені брюки тісні вам, ляжте на підлогу, втісніться в них, нехай навіть з силою і зробіть кілька рухів ногами, так ви злегка розтягнете тканину і вона стане більш м’якою і приємною до тіла.
 
Відмінно справляється з розтягуванням джинсової тканини банальна прасування, яке до того ж безпечне для будь-якого типу цієї тканини. Просто пропрасуйте джинси використовуючи функцію відпарювання і негайно одягніть їх на себе. Завдяки прасці всі складки тканини розпрямляться, джинси стануть м’яким і вам буде простіше одягнути їх на себе. Тільки врахуйте, що після відпарювача джинси дуже гарячі, враховуйте це, щоб не обпектися. Одягнувши відпарені джинси, знову приступайте до аеробіки, поки тканина м’яка і податлива.
 
Якщо після посиленої джинсової аеробіки улюблені брючки все ще тісні, збризніть тканину водою, тільки не тоді, коли джинси на вас одягнені, інакше ефекту не буде. Зніміть джинси, розпорошиіть на них, на верхню частину звичайну воду з пульверизатора, можна змішати її із звичайним пом’якшувачем, тобто кондиціонером для білизни. Тепер одягайте джинси і зробіть пару рухів ногами, так матеріал швидше потягнеться.
 
Обов’язково враховуйте той тип тканини, з якого пошито ваші джинси, якщо тканина занадто тонка, будьте обережні присідаючи й махаючи ногами, раптом тканину настільки тонка, що може порватися?
 
Якщо джинси тісні вам в області талії, то виправши штани не чекайте поки вони повністю висохнуть, одягайте їх на себе, відтягніть пояс і залиште його в такому положенні до тих пір, поки тканина не висохне. Ясна річ, що довго в цьому положенні руці залишатися важко, тому покладіть між талією і поясом пляшку або інший предмет і нехай вона там залишається як можна довше. Якщо ваші штани зроблені з бавовни або суміші бавовни з еластаном, то цей спосіб гарантовано допоможе, а якщо тканина ваших джинсів 100% синтетика, то розтягнути їх буде досить клопітно. У цьому випадок не знімайте джинси до тих пір, поки вони повністю не стануть сухими. Джинс як би запам’ятовує ваші розміри і не « яде», як це зазвичай буває після прання. Знявши джинси, ви побачите, що вони злегка потягнулися.
 
Деякі ризиковані люди наносять на джинси піну для розтяжки взуття, тільки не подумайте, що її потрібно наносити на всю тканину, тільки на шви, потім одягайте джинси і нанесіть ще трохи піни і походіть близько півгодини.
 
Якщо вже зважитеся застосувати цей спосіб, то  рекомендуємо одягати під джинси колготки, хіба мало як ваша шкіра відреагує на засіб для розтяжки взуття?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.