Як розтягнути тісне взуття?

Вибираючи взуття в магазині, вам може здатися, що вона ідеально підходить, але вже після першого виходу стає ясно – туфлі тиснуть і натирають. Що робити в такому випадку? Ми рекомендуємо спробувати розтягнути тісне пару взуття.
 
Для вирішення даної проблеми можна скористатися як покупними, так і народними засобами. Варто відзначити, що перевірені народні методи часто нічим не поступаються дорогим покупним. Коли ви будете розтягувати свої туфлі, можливо, ви в цьому переконаєтеся. А зараз давайте приступимо.
 
Дієві способи, що допомагають розтягнути тісне взуття
 
Морозилка. Навіть той, хто прогулював в школі фізику, знає, що вода при замерзанні розширюється. Саме це і допоможе зробити незручне взуття більш комфортним для нашої ноги. Просто візьміть два целофанові пакети (один може порватися), помістіть їх всередину черевика, наповніть доверху водою і зав’яжіть. Те ж саме виконайте і з іншим черевиком. Відразу після цього поставте взуття в морозильну камеру і залиште на добу. Після закінчення часу дістаньте її і почекайте, поки лід трохи розтане, щоб при його вилученню не деформувати матеріал. Ось і все! Після цього ваше взуття точно стане ширшим.
 
Спирт. Наступний спосіб більш поширений. Він полягає в тому, щоб розпорошити спирт на внутрішню поверхню взуття, використовуючи пульверизатор. Потім надіти теплі бавовняні шкарпетки і походити у взутті по квартирі 2 години. Для більшої ефективності рекомендується змочити спиртом і зовнішню поверхню взуття.

Окріп. Перед початком цієї процедури потрібно вийняти устілки, потім закип’ятити воду, залити її всередину виробу, почекати 5-10 секунд і вилити. За рахунок температури взуття стане еластичним. Після закінчення декількох хвилин, її потрібно надіти на вовняний або махровий носок і походити 3-4 години. Спосіб спрацює, якщо ви маєте справу з шкірою.
 
Оцет. Можна розтягнути вузькі туфлі, обробивши їх зсередини оцтовим розчином (3 %). Це допоможе зробити їх більш зручними. Якщо ж взуття не тільки здавлює пальці, але й натирає п’яту, спробуйте протерти задник шматочком мила, звичайною свічкою або ганчіркою, змоченою спиртом.
 
Масло. Для виконання цієї процедури можна використовувати як рослинна, так і касторове масло. Колись багато людей користувалися цим способом, щоб розм’якшити взуття із гладкої шкіри. Якщо трапилося так, що в будинку немає масла, скористайтеся вазеліном. Однак пам’ятайте, що після закінчення декількох годин після нанесення  розтягуючого засобу, взуття потрібно ретельно очистити.
 
Спиртовий розчин. Всі вищенаведені методи рекомендується використовувати для шкіряного взуття . Якщо ж воно у вас лакове, скористайтеся цим способом: в невеликій каструльці змішайте спирт з водою (2:1), занурте в цей розчин щільні шкарпетки, після чого одягніть їх і походіть в тісних лакових туфлях протягом 2-х годин. Проте варто пам’ятати, що це взуття вимагає дуже дбайливого поводження. В іншому випадку вона розтріскається і втратить свою привабливість.
 
Вологі шкарпетки. Якщо ж ви купили замшеве взуття, яка вам здається незручним, спочатку спробуйте його просто розносити. Адже замша – це м’який і ніжний матеріал. У більшості випадків він без проблем приймає форму ноги власника і туфлі більше не викликають почуття дискомфорту. Але якщо таким чином впоратися із завданням не вдається, надіньте взуття на вологі теплі шкарпетки і походіть в них протягом двох годин. Однак пам’ятайте, що вода не повинна потрапляти на зовнішню сторону виробу.
 
Засіб для розтяжки взуття. Ці засоби продаються у взуттєвих магазинах у вигляді спрею або піни. Все, що потрібно зробити, – це нанести засіб зсередини і зовні на ділянки, які тиснуть. Замшеве і лакове взуття рекомендується обробляти тільки зсередини. Після цього надягти вовняні шкарпетки і походити у вузькому взутті по квартирі.
 
На багатьох інтернет-ресурсах сказано, що розширити взуття можна за допомогою теплої води і великої кількості газет. Газетні листи рясно змочується, вичавлюються і поміщаються всередину туфель. Через кілька діб папір виймається. Ми не рекомендує вам використовувати цей спосіб. Справа в тому, що, по-перше, на взутті з’являються білі смуги, по-друге, деформується устілка, а по-третє, туфлі втрачають привабливий первісний вигляд. Можливо, за допомогою цього методу і можна розтягувати взуття з інших матеріалів, але шкіру піддавати його дії не варто.
 
Як бачите, розтягнути тісне взуття так, щоб вона стала зручною нескладно. У майбутньому намагайтеся підбирати тільки те взуття , яке підходить за формою стопи, розміром і повноті. Ну а якщо трапилося так, що туфлі трохи тиснуть, скористайтеся наведеними в цій публікації методами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: