Як розвинути мозок і пам’ять?

Якими способами можна розвивати свій мозок, щоб він не перетворювався на одну суцільну звивину? Існує маса способів, які допоможуть вам у цьому.
 
Людський мозок можна порівняти з людським тілом. Якщо тіло не тренувати, то воно буде негарним і слабким. Так само влаштований і наш мозок. Ми щодня отримуємо і обробляємо незліченна кількість всілякої інформації, постійно дізнаємося щось нове. І для того, щоб мозок легше, простіше і краще сприймав і переробляв всю цю ношу, яка на нього покладена, потрібні тренування і вправи. Тренування мозку просто необхідне для людей, адже суть людського життя – у постійному розвитку.
 
З часом, як відомо багатьом на прикладі своїх бабусь і дідусів, пам’ять і розумова активність згасає. Для того щоб цей момент не настав якомога довше, потрібно постійно тренувати свій мозок. Найпоширенішим способом розвитку інтелекту є книга. Так би мовити, «класика жанру». Книга – це не тільки джерело якоїсь інформації, а також гарний тренажер для мозку і розвитку словникового запасу. Читайте як можна більше, скрізь і завжди. І ви самі помітите через деякий час, як ви змінюєтеся. Ви будете не тільки одержувати велику кількість корисної інформації, але крім цього буде поліпшуватися пам’ять, мислення і грамотність спілкування.
 
Почніть вчити іноземні мови. Це також є дуже ефективним способом тренування мозку. Ви давно мріяли з’їздити в якусь країну? Приступайте до вивчення мови цієї країни і вирушайте в неї негайно. Подорожі теж впливають на ваш розвиток. Там ви зможете добре відпочити і дізнатися багато нового і цікавого. Завжди беріться за виконання найважчим роботи, особливо, якщо ця робота є інтелектуальною. Це допоможе перейти вам на новий рівень розвитку. Мозок звикне до такої роботи, і через деякий час вона здасться вам зовсім вже і не такою важкою.
 
Спробуйте прямо зараз взяти будь-яку книжку, газету або журнал. Переверніть і спробуйте прочитати. Важко? Але вельми ефективно. Для мозку – всі ці перевернуті літери є незнайомими. Проробляйте таку вправу пару разів на день, читати почніть з невеликих абзаців. І з кожним днем ​​збільшуйте об’єм прочитаного. А якщо ви знаєте іноземну мову, то можете так само читати що-небудь на ньому.
 
Займайтеся спортом. Спортсмени дуже кмітливі. Хтось може сказати: «Де зв’язок між спортом і мозком?» На це питання можуть відповісти лише вчені, які займаються подібними дослідженнями. А я лише наводжу факти, які, як водиться, залишаються фактами.
 
Також є ще багато всіляких способів для розвитку інтелекту і мозку. Вчіть вірші, розгадуйте кросворди, заведіть щоденник, грайте в шахи …
 
Якщо ще нічим не захоплюєтеся, то обов’язково заведіть собі хобі. Повірте, все це дуже вплине на вас і на ваш інтелектуальний розвиток.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: