Чим більше ми знаємо, тим більше ми можемо. А для того що б більше знати, треба не тільки багато дізнаватися а й запам’ятовувати. Від того що ми прочитаємо купу книг і прослухаємо сотні семінарів, але нічого з того що дізналися не запам’ятали, не буде ніякого толку. Краще дізнатися менше інформації але ідеально пам’ятати всю, ніж дізнатися більше а тримати в пам’яті мізер. Ось кілька нехитрих порад як покращити свою пам’ять!

1. Перевертайте слова. Дуже цікава вправа для тренування пам’яті, напишіть слово або кілька, або прочитайте на рекламному стовпі, а потім не дивлячись на слово, в голові прочитайте його на оборот. Ця вправа дуже розвиває пам’ять і покращує роботу мозку.

2. Вчіть вірші або іноземні мови. Не для кого не секрет що вивчення віршів стимулює роботу мозку і покращує пам’ять. Якщо вам не цікаві вірші, може вивчати іноземні мови, або хоча деякі слова, любителі історії можуть заучувати історичні дати.

3. Продукти, що поліпшують пам’ять – овочі, шоколад, риба, яйця морепродукти, злаки.

4. Розвивайте ліву руку. Вчені довели що у шульг пам’ять краще. Тому, розвивайте ліву руку, вчіться писати, витирати пил, керувати мишкою лівою рукою.  


5. Не використовуйте різного роду нагадувалки на телефонах.
Намагайтеся все тримати в голові. Телефонні нагадування вбивають вашу пам’ять.

6. Згадуйте прожитий день. Для поліпшення пам’яті, щовечора перед сном, постарайтеся в найдрібніших подробицях пригадати прожитий день.

7. Хороший сон. Без хорошого сну у вас не буде хорошої пам’яті. Справа в тому що під час сну в мозку відновлюються нейрони. Дуже багато людей мають проблеми з пам’яттю із за недосипання.

8. Свіже повітря і спорт також покращують роботу мозку і відповідно покращують пам’ять.

9. Відмовтеся від калькулятора. Постарайтеся якомога менше використовувати калькулятор, якщо цифри аж надто великі, зробіть розрахунок в стовпчик. Також пробуйте запам’ятовувати номера близьких і знайомих, а потім не набирайте з телефону, а з пам’яті.

10. Алкоголь і куріння не найкращі друзі пам’яті. Алкоголь і куріння вбивають мозок, якщо мова не їде про стаканчику хорошого вина, який принесе тільки користь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.