Як садити кабачки?

Кабачки – самі не вибагливі овочі,хорошим урожаєм порадують навіть тих, для кого городництво абсолютно новf справу. Садити їх можна зкінця квітня до кінця червня місяця. Так найкраще і робити.
 
Не висаджуйтевсі наявні насіння відразу, а підсаджуйте раз на десять днів, тоді весь літній -осінній період будите мати молоденькі кабачки з тонкою шкіркою.
 
Існує велика кількість різних сортівкабачків. Але для господині, яка хоче не тільки нагодувати сім’ю, але іпорадувати красою приготованого блюда, краще вибрати два – три сорти, що відрізняються за кольоромшкірки.
 
Якщо є можливість поливати ділянка,відведену під кабачки, тонасіння краще перед посадкою замочити на кілька годин. Луночки для посадкирозташовуються в рядок на відстані 30 см, відстань між рядами 40 – 50 см. Ямкипід лунки роблять не глибокими 5 – 6 см і в діаметрі 15-20 см, рясно пролитиводою – близько 3 літрів накожну лунку. Після закладання насіння лунку засипають сухою землею.
 
Якщо ви впевнені в якості насіння, то влунці можна розташовувати 2 – 3 насінини. Якщо в якості насіння є сумнів, топотрібно закласти 4 – 5 шт. у лунку, але після того як з’являться сходипрорідити – залишити в кількості не більше 3 штук в групі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: