Про те, як садити помідори, повинен знати кожен поважаючий себе городник. Помідори є дуже популярною культурою серед овочів, тому агротехніку знає багато хто.

 
Помідори їдять свіжими, засолюють їх, консервують або замочують, що забезпечуючи їх довге зберігання.
 
Про те, як садити помідори, можна сказати саме основне, що допоможе отримати чималий урожай. Головне в цій справі правильно виростити розсаду, яка забезпечить подалі нормальний ріст помідор. По-перше, для вирощування необхідно використовувати діжки, наповнені легкими грунтовими сумішами. Готують з перегною і дернової землі. Також необхідно додавати в рівній кількості перепрілу тирсу і пісок. Коли розсаду вирощують в діжках, то їй необхідно набагато більше води, ніж тій, що росте у відкритому грунті. Підживлення здійснюють один раз на тиждень, коли йде період дозрівання плодів. Для добрива використовують мінеральні добрива, в яких присутні азот, калій і фосфор в рівних частинах.
 
Щоб захистити розсаду від вітру і низьких температур, діжки з розсадою ставлять в будинку, але якщо розсади багато, то варто побудувати парники і теплиці на ділянці.
 
Розсаду можна вирощувати різними способами:
 
  • Купувати розсаду в розпліднику;
  • Посіяти насіння у відкритий грунт;
  • Посіяти насіння в горщики, які призначені спеціально для розсади і тримати їх у теплому приміщенні;
  • Посіяти розсаду в спеціальні горщики в саду;
  • Або ж вирощувати розсаду під спеціальною лампою денного освітлення в приміщенні.

Варто сіяти насіння на розсаду в кінці березня або початку квітня, так як в цей час вона відрізняється гарним ростом. Вже починаючи з середини травня можна розсаду висадити під плівку, а в червні саджати у відкритий грунт. Але при цьому варто враховувати особливості місцевого клімату. Розсаду садять, коли вже розпущені квітки в першій кисті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.