В XXI столітті неможливо уявити своє життя без комп’ютера та інтернету. Деякі навіть стали забувати, що таке спілкування «вживу», а живуть в світі онлайн. Для цього вони створюють свої блоги і сторінки в різних мережах і на різних ресурсах, де і викладають всі новини. Створити таке «чудо» зможе кожен охочий, було б бажання.

Створюємо свій блог

Для початку слід визначитися з простими поняттями: сайт або веб-сайт – місце, в якому зібрані сторінки електронних документів неналежних приватній особі чи організації;

блог – веб-сайт, на якому зібрані і регулярно поповнюються тексти, зображення і відеофайли;

платформа – набір стандартних інструментів, який полегшує процес створення і дизайнерського оформлення блогу чи веб-сайту;

хостинг – місце в інтернеті для розміщення особистої інформації;

домен – ім’я, що сприяє розпізнаванню розташування в мережі інтернету завдяки використанню системи DNS (система доменних імен), можна легко знайти своє сховище на сервері і в інтрнеті;

аккаунт – обліковий запис завдяки якій комп’ютер знаходить інформацію приналежну людині;

інтернет-магазин – сайт, який займається продажем різних предметів в мережі інтернет.

Як створити блог в інтернеті?

Початківцям рекомендується скористатися допомогою блог майданчиків (платформ). Це пов’язано з тим, що для отримання якісного кінцевого «матеріалу» треба володіти знаннями в області програмування, знати комп’ютерні мови і розбиратися у графіку. Чим ще хороші спеціальні майданчики? На них побачити результат можна відразу, а не по закінченні процесу створення.

Найкраще шукати варіанти, де можна створити свій сайт безкоштовно. Для цього в пошуковику забивають «створити блог безкоштовно» і комп’ютер видає відразу кілька варіантів. Спробувати можна на сервісі Blogger, що відноситься до хостингу Blogspot. До плюсів майданчики відносять велику кількість корисних інструментів і відсутність чужої реклами, якщо вже розкручувати товар, то свій.

Місце вибрано, тепер треба визначитися з тематикою. Для цього бажано провести моніторинг найбільш відвідуваних веб-сайтів і виявити теми, цікаві для відвідувачів. Для цього достатньо знайти рейтинг блогерів і подивитися, що і хто зараз популярний.

Кілька порад від фахівців: пропонована тема повинна бути цікава і актуальна, ніколи не пишіть про особисті проблеми.

Все обдумано, наступний крок – реєстрація. Тут все просто: на сторіночці головного входу натискають зареєструватися і послідовно заповнюють всі порожні поля. Після цього переходять в «панель інструментів» і клікають на напис «створити блог». Відкриється нове вікно, в ньому також треба буде заповнити порожні поля, вписавши необхідну інформацію.

Щоб блог в інтернеті був створений, треба вписати назву та адресу розміщення сайту. Надалі можна буде змінити тему й ім’я сторіночки, але не адресу. Потім переходять у розділ «вибір шаблонів» і уважно переглядають запропоновані варіанти оформлення. Природно, картинки і загальний вигляд повинні відповідати обраній тематиці.

Наявність великої кількості інструментів дозволяє внести свої корективи в запропонований варіант. З часом, якщо посидіти і розібратися в «кнопках», можна придумати свій стиль оформлення. І останнє, для спостереження за роботою блогу слід написати кілька пропозицій. Після цього буде видно, які зміни відбулися.

От і все, можна приймати поздоровлення, блог створено можна наповнювати його інформацією!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.