Якщо ваші кімнатні квіти перестали радувати здоровим видом і сповільнили зростання, значить рослини потребують поживних мінеральних речовинах, тобто в добривах.

Отже, самостійно приготувати добрива можна з чаю, з яєчної шкаралупи і… з м’яса (звичайне сире м’ясо, але не лякайтеся відразу, прочитайте до кінця).

Як зробити добриво з чаю: заварку чайну, ту, що залишається після чаювання, перекладайте в окрему ємність (блюдце, банку) і як тільки збереться достатня кількість, використовуйте її в якості добрива. Просто розкладіть заварку поверх грунту і полийте рослину. В заварці багато поживних елементів.

З яєчної шкаралупи добриво робиться наступним чином: шкарлупка миється, подрібнюється в кавомолці або в ступці дрібно. Далі просто посипте отриманим білим порошком грунт, перемішайте. Таке добриво насичується грунт кальцієм і фосфором.

Добриво з м’яса: заморожений шматочок м’яса перекладіть в ємність з водою, дайте м’ясу відтанути і воду, яка залишилася в каструльці – використовуйте для поливу кімнатних рослин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.