Як швидко підняти температуру тіла?

Як відомо, підняти температуру тіла набагато легше, ніж її знизити. Якщо необхідно швидко підняти температуру тіла, тоді в допомогу йдуть різні штучні речовини, і що важливо, зміна температури в навколишньому середовищі. Ще організм людини здатний підвищити свою температуру, достатній час перебуваючи в гарячій воді, наприклад, у ванній. У добавок до всього цього, фізичні вправи, які в змозі зробити людина, сприяють підвищенню температури в його тілі. За кілька хвилин даних процедур, різко піде ефект підвищення температури.
 
Так само, підняти температуру тіла в домашніх умовах, можна за допомогою звичайного йоду. Необхідно взяти маленький шматочок цукру, капнути на нього кілька крапель йоду, і ретельно розжувати. Існує і інший спосіб, в повний стакан з холодною водою додати трохи цукру, після чого капнути 20 крапель йоду. Хорошенечко все це перемішати і випити. Вживаючи такі методи температура тіла може піднятися до 37-38 градусів.
 
Існує ще метод, який не для кожного може подіяти. Необхідно взяти звичайний простий олівець, вийняти з нього грифель, гарненько розтовкти, до того, поки даний грифель не стане порошкової масою, після чого даний порошок висипати в склянку з водою і це випити.
 
Незважаючи на всі вищесказані способи, існують також народні засоби і вельми незвичайні. Головку звичайної ріпчастої цибулі розрізати навпіл. Дві половинки цибулі помістити в пахвові западини обох рук. Потримавши цибулини там недовгий час, можна переконатися, що температура підніметься мінімум до 37 градусів. Приблизно такий же ефект можна отримати від наступного способу, потрібно з’їсти кілька ложок звичайної кави.

Але існують люди екстремали, або ж просто люди, яким не допомагають вищесказані способи. Вони здатні аж до того, щоб натерти свою шкіру повністю пекучим червоним перцем. Після такої процедури на всій ділянці шкіри може утворитися немаленьке роздратування. Після чого йде різкий прилив крові і через це різке підвищення температури.
 
Не варто забувати що ці всі способи підходять далеко не для кожної людини. Людина перед цим має бути повністю впевнена, що не трапиться ніяких побічних ефектів. Потрібно обережно ставитися до свого тіла, і з розумом застосовувати на собі ті чи інші способи для підвищення температури.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 8
 1. Аноним

  Возможно в школу не пойду

 2. Ага

  Ага це точно

 3. Аноним

  Ура не йде в школу 😈😈😈

 4. діма

  Завтра в школу не иду❤

 5. Юля

  :twisted:

 6. Аноним

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 7. Аноним

  :?:

 8. Аноним

  :smile: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: