Як швидко позбутися синяка?

Кожна людина хоча б раз у житті стикається з досить неприємною проблемою – синцями, тому питання, як швидко прибрати синяк, завжди залишається актуальним.
 
Виявивши у себе на тілі свіжий синець, будь-яка людина відчуває не дуже приємні почуття, пов’язані з тимчасовою втратою привабливості (особливо це актуально, якщо гематома утворилася на відкритих ділянках тіла). А ще нерідко синяк болить і заподіює масу інших проблем. Оберегти себе від появи синців просто неможливо. Єдине, що ви можете зробити, зіткнувшись з цією проблемою – прискорити загоєння синців. А для цього потрібно знати, як швидко позбутися синяка.
 
Розповімо про деякі дієві способи, які стануть вашою головною зброєю в боротьбі з даною неприємністю. Самий вірний спосіб, як швидко прибрати синяк, – прикласти до забитого місця лід. Відомо, що вплив низьких температур прекрасно звужує пори, тому менше крові з судин просочиться в тканини і гематома буде значно менше. Більш того, лід допоможе швидше зняти набряк і зніме больові відчуття. Цей метод є дієвим, тільки протягом першої години після травми.
 
До синців яким вже більше доби лід прикладати марно. Пам’ятайте, що чим більша область забитого місця, тим довше ви повинні тримати лід. Вам знадобиться: лід з холодильника, пакет, марля або тонкий рушник. Загорніть лід в пакет, потім в тканину, потім прикладіть до удару. Якщо льоду під рукою немає, тоді слід використовувати будь-який доступний холодний предмет, наприклад, предмети зі скла і металу, холодні або заморожені продукти і т.п.

Зачекайте рівно 24 години і почніть боротися з синцем абсолютно протилежним способом – теплом. Тепло розширить пошкоджені судини, що призведе до більш швидкої регенерації тканин. Теплові процедури потрібно проводити кілька разів на день по 20-30 хвилин. Вам знадобиться: гаряча вода і рушник. Рушник необхідно намочити в гарячій воді і прикласти до хворого місця.
 
До речі, замість звичайної води можна використовувати відвари з лікарських трав, які ще швидше позбавлять вас від синяка. Зверніть увагу на те, які препарати ви приймаєте під час лікування синяка. Аспірин, наприклад, розріджує кров, тому приймати його не варто. Деякі препарати, які зменшують згортання крові, також протипоказані при лікуванні синців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: