Як швидко приготувати коржі для торта?

Коржі для торта в кількості дев’ять – десять штук можна приготувати всього за пів години. Потім збити або зварити крем, промазати коржі і вийде смачний торт. 

Отже, нам потрібні такі продукти: двісті грам сметани і одна чайна ложечка соди харчової, плюс двісті грам цукрового піску і три склянки борошна.

Як готувати тісто для коржів: сметана перекладається в ємність, додається сода і сметана з содою перемішується. Сметана від впливу соди починає бурхливо реагувати, на поверхні з’являються бульбашки.

Далі в в сметану всипається цукор, хвилину перемішується, далі порціями всипається вся мука. Можна ложкою перемішувати на першій стадії замісу, але в підсумку тісто виходить дуже щільне, тому місити його потрібно вручну.

З кулі тісту ліпляться дев’ять – десять маленьких кульок, розкочуються качалкою тонке коло з кожної кульки тіста, накладається тарілка, по діаметру обрізаються залишки. Всі коржі по черзі печуться на сковорідці! На сухій сковорідці, рівень вогню повинен бути мінімальним.

Коржі для торта готові. Змащуйте їх кремом і насолоджуйтеся домашнім смачним тортиком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: