Як швидко розносити взуття?

Всі ми пам’ятаємо чудову казку Шарля Перро про Попелюшку. Практично кожна жінка мріє ходити у вишуканих туфельках так само витончено, як Попелюшка на балу. Однак, іноді навіть самі ретельно обрані туфлі можуть виявитися на перевірку трохи тісними. І всього якийсь міліметр або два могли б врятувати вас від болісних відчуттів під час прогулянки в цьому взутті. Що ж робити, якщо через кілька днів після покупки, коли колодка вже злегка потерта, і туфлі ніяк не можна здати в магазин, ви раптом з жахом розумієте, що обновка вам мала? Спокій, тільки спокій! Туфлі можна легко розносити, треба лише знати, як правильно це робити.

5 способів як швидко розносити взуття

1. Одягти товсті вовняні або махрові шкарпетки і спробувати втиснутися в них в нові туфлі. Вам достатньо проходити 1-2 дні по квартирі в такому вигляді, і ви відчуєте, як взуття стане значно вільніше.

2. Якщо вам тисне саме в районі пальців, потрібно налити в носок туфель теплу воду, а потім кілька годин проходити в цьому взутті.

3. В носок наливають горілку та розношується до висихання. Для замшевого взуття рекомендують замінити горілку пивом. Однак, треба бути гранично акуратним, щоб не залишилося неохайних плям.

4. Нанести на туфлі зовні і зсередини крем для обличчя, розподіліть його щіточкою, і взутися в них на годинку-другу.

5. Власне кажучи, цей спосіб самий надійний і адекватний. Можна віднести майстру з ремонту взуття. За допомогою спеціального обладнання він зможе збільшити ваше взуття, як мінімум, на пів розміру.

Тепер ви знаєте, як швидко розносити взуття. Але не забувайте, збільшити ваші туфлі на кілька розмірів просто неможливо. Ви можете виграти пару міліметрів: не більше того. І наостанок, хочемо порекомендувати купувати тільки те взуття, в якому ви відчуваєте себе абсолютно комфортно. Якщо ви сподіваєтеся на те, що адаптуєтесь до незручного взуття або зможете звикнути ходити, підтискаючи пальці ніг, – ви дуже сильно помиляєтеся. У гонитві за модною і стильним взуттям не забувайте про своє здоров’я. Тільки правильне і зручне взуття не зашкодить вашим суглобам, венах, хребту. Повірте, навіть в найрозкішніших туфлях, скорчені від болю в ногах мадам виглядає більш ніж безглуздо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: