Як швидко утеплити квартиру?

Насправді утеплити квартиру за лічені дні можна, піде на це не так вже й багато грошей. Отже, перше, що потрібно зробити, це замінити старі радіатори опалення на нові. Добре віддають тепло алюмінієві та чавунні батареї. Якщо у вас стоять старі залізні, з невеликою кількістю секцій – замініть їх на нові.

Встановіть довгі батареї, з максимальною кількістю секцій (одинадцять і більше). Чим більше секцій в радіаторі, тим сильніше віддача тепла, хоча на оплаті комунальних послуг збільшення кількості радіаторів не позначається.

Після заміни батарей опалення займіться заміною вікон. Будь-які пластикові вікна на сорок процентів втримують тепло в квартирі. Попросту вони не дають теплу з кімнати виходити на вулицю.

Утепліть стіни, наклеївши тонкий рулонний пінопласт. Зверху шпалери. Таке утеплення на два градуси (гарантовано) підніме температуру в квартирі. На підлогу можна постелити килими з великим ворсом, це утеплить підлогу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: