Як швидко висушити лак на нігтях?

Звісно, ​​як казав герой одного відомого кінофільму: “Поспішати не треба!”, але деколи не поспішати не виходить. У всіх бувають часом моменти, коли щось дуже потрібно зробити швидше. Але ось це “щось”, не завжди залежить тільки від нас. Швидко висушити лак на нігтях, як раз з цієї “опери”.

Як можна прискорити  процес висихання нігтів?

Є кілька способів трохи прискорити цей процес, і, якщо Ви все зробите правильно і, звичайно, акуратно то це не приведе до псування Вашого нового манікюру.  Отже, щоб лак висох швидше, перш ніж Ви його будете наносити, помістіть флакончик в холодильник хвилин на 15-20. Лак, який Ви таким чином охолодите, ляже тоненьким і рівним шаром і при цьому ще й висохне швидше.

Холодна вода також допоможе Вам прискорити висихання лакового покриття. Для цього потрібна невелика ємність (будь-яка баночка), куди наливаємо трохи холодної води і занурюємо туди кінчики пальців хвилинки на три. В воду ще можете додати лід. Це ще більше знизить її температуру і при цьому покриття на нігтях висохне у Вас ще швидше.

Не потрібно сушити лак, підставляючи руки під струмінь проточної води. Так Ви тільки пошкодите ваш манікюр. З цієї ж причини не потрібно відразу ж витирати руки рушником, після сушки лаку у воді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: