Як швидко знайти роботу?

З цією проблемою стикається більшість людей, що опинилися з тих чи інших причин без постійного і стабільного заробітку. Однозначного рішення даного питання не існує, оскільки кожен з цієї ситуації вихід шукає по -своєму. Я розповім вам, виходячи з особистого досвіду, як можна швидко знайти роботу.

Кожен, хто не має роботу – мріє її знайти. Практично кожен, хто її має – мріє її поміняти. Тому відразу порада . Перш ніж змінювати роботу в надії знайти нову, добре подумайте, зважте всі за і проти. Оскільки за статистикою сайту Head Hunter кожен другий сумує по минулій роботі і співробітниках.

Якщо вже ви все-таки зважилися на цей, прямо скажемо, відчайдушний крок чи вже тим більше виявилися звільненими або скороченими – дотримуйтесь моїм нехитрим порад, і ви швидко знайдете роботу!

Як все-таки швидко знайти роботу?

1. Не кидайтеся відразу на пошуки нової роботи, по собі знаю – ні до чого хорошого це не призведе! 

2. Якщо дозволяє час і фінансове становище, відпочиньте пару – трійку тижнів. Заспокойте нерви! Постарайтеся знайти в ситуації, що склалася позитивні моменти: наприклад, що з цієї години починається новий виток вашого  цікавого і насиченого життя. Іншими словами: «Все, що не робиться – на краще!» Ідеальний варіант в цьому випадку, звичайно, кудись з’їздити у відпустку, але це знову вже суто індівідуально.

3. Розкажіть про те, що трапилося всім своїм родичам, друзям і знайомим і попросіть допомоги у працевлаштуванні. Не виключено, звичайно, що в цьому випадку спрацює приказка: «Ніщо так не радує, як горе ближнього», але вам – то вже точно нічого втрачати! Упевнений, що більшість з розумінням поставляться до вашої прохання і нададуть посильне сприяння. До речі, якщо пропозицій не надійде, через пару тижнів нагадайте про себе ще раз, потім ще раз. Ні з вас, ні з них не убуде, а заодно і перевірите, як друзі пізнаються в біді…

4. Станьте на облік в місцеву службу зайнятості. Там два рази на місяць вам будуть пропонувати актуальні й не дуже вакансії, залежно від ваших побажань за посадою та місцем знаходження роботи. Вакансій насправді не так вже й багато, та й зарплати часто такі смішні, що починаєш замислюватися про доцільність цього заходу. Але мінімальну допомогу з безробіття (звучить, звичайно, дико ) – це якісь неякісь гроші, це підтримає вас матеріально. Крім того, буде можливість отримати безкоштовно нову професію, якщо, звичайно, виявите бажання.

5. Ведіть активно пошук роботи і самі. Зареєструйтесь і створіть своє резюме на найбільших сайтах з пошуку роботи – work.ua, rabota.ua, job.ukr.net, hh.ua. Це дозволить вам заявити про себе як про фахівця на всю країну і бути в курсі актуальних вакансій по вашій та суміжних спеціальностей. Крім того, на цих сайтах є маса (правда, платних) сервісів з просування резюме і прямого зв’язку з роботодавцями. Так, до речі, не забувайте регулярно заходити на ці сайти і оновлювати список пропозицій по вашим запитам.

6. Розішліть своє резюме по компаніях, в яких ви хотіли б працювати. Як правило, на сайті будь-якої організації є розділ «вакансії», де вивішений список спеціальностей, яких компанія потребує. Навіть якщо цікавить спеціальності ви не знайшли, все одно відсилайте резюме, яке потрапить у «банк вакансій» і буде у роботодавця завжди під рукой.

7 . Згадайте про своє хобі. Можливо, заняття, якому ви присвячували весь свій вільний час, може стати основним способом заробітку. І тоді своєму хобі ви зможете віддаватися повністю весь робочий день. По-моєму, здорово!

Ну і, мабуть, останнє. Всерйоз задумайтеся над тим, чим ви займалися до сьогоднішнього часу. Може бути, прийшла пора поміняти свої життєві пріоритети і поглянути на світ по- новому?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: