Як швидше погасити кредит?

Краще виплатити кредит раніше терміну, ніж платити завищені відсотки. Варто зауважити, що банки не люблять позичальників, які достроково погашають кредити.

Проаналізуйте свої витрати

Тільки ретельний аналіз і контроль над витратами допомагає виявити те, на чому можна заощадити. Складіть графік виплат по кредитах і намагайтеся його чітко дотримуватися. Не треба урізати свій бюджет до мінімуму, але від зайвих витрат краще відмовитися. Ваша головна мета – це дострокове погашення кредиту, тому цілком можна відмовити собі в купівлі якоїсь дрібнички. Тут мова не йде про необхідні ліки або їжу, але від шопінгу краще поки відмовитися, якщо ви задалися метою достроково погасити борги перед банками.

Знайдіть підробіток

Вираз «всіх грошей не заробиш» придумали ледарі. Не потрібно жаліти себе. Існує безліч варіантів отримання додаткового доходу. Всі отримані гроші направляйте на погашення заборгованості.

Переплачуйте за кредитом

Постарайтеся збільшити щомісячні виплати по кредиту на 10%. Якщо у вас кілька кредитів, то зосередьтеся на достроковій виплаті якогось одного боргу, а тільки потім починайте переплачувати за рештою кредитів.

Постарайтеся рефінансувати кредит

Більшість банків пропонують послугу з рефінансування кредитів. Це дозволяє оформити новий, більш вигідний кредит, для погашення старої заборгованості.

Ніколи не беріть більшу суму нового кредиту, щоб погасити старі борги. Цей шлях заведе вас у боргову прірву, з якої буде важко потім вибиратися.

Не беріть мікропозики

«Швидкі гроші» або мікропозики – це величезні відсотки. Більш невигідного кредиту просто не існує.

Повністю закрийте кредит

Після того як ви зробили останній платіж, обов’язково візьміть довідку в банку, що ви вже більше нічого не повинні. Відомо безліч випадків, коли на нульовому балансі утворювався мінус.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: