Як солити гриби?

Соління грибів в холодному посолі.

Не будемо тягнути з рецептом і приступаємо до опису, як солити гриби даним методом. Для початку гриби необхідно вимочити в холодній воді, так ви зможете бути впевнені в тому, що вони позбудуться будь-якої можливої або наявної гіркоти. 

Покладіть гриби в каструлю, залийте водою, зверху покладіть тарілку діаметром трохи менше каструлі і зверху покладіть щось важке, хоч камінь, загорнуті в пакет. Приберіть гриби в холодильник на 4-5 днів, щодня по 2-3 рази міняючи в них воду.

Далі візьміть банку потрібного вам розміру і об’єму. У неї на дно посипте побільше солі, почніть укладати гриби капелюшками вниз, після чого посоліть, знову укладіть гриби і знову посоліть і так до тих пір, поки гриби не займуть 7-10 см банки. Можна додати з сіллю і прянощі за бажанням.

Верхній шар грибів повинен бути рясно посолений. Банку (відразу вибирайте з широким горлом) накрийте невеликим колом і придавіть вагою. Через пару днів в банку викладіть капелюшками вниз новий аналогічний шар грибів. Коли маса грибів перестане осідати і гриби займуть всю банку, засолювання практично підходить в завершення.

Візьміть 6 – відсотковий розчин солі, залийте ним банку до упору і закрийте. Їсти можна такі гриби через місяць або півтора, а зберігати можна тільки в холодильнику або холодному погребі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: