Як спалити зайві калорії?

Ми любимо смачно поїсти, і результати своїх кулінарних виливів ходимо скидати в спортзал.
 
Смачні обіди та вечері залишаються на бігових доріжках і в басейнах, тому що треба скидати калорії за допомогою спорту. Але чому іноді заняття в спортзалі не дають очікуваного ефекту, і як зробити так, щоб калорії не затримувалися на фігурі. Все дуже просто – потрібно витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте. Прості правила по спалюванню зайвих калорій будуть вашою таємною зброєю в боротьбі з надлишковою вагою.
 
Як спалити зайві калорії
 
Правила схуднення свідчать – витрачати потрібно більше, ніж отримуєш. Саме при такому співвідношенні витрати калорій ваш організм отримає необхідний заряд бадьорості і при цьому відійдуть зайві калорії.
 
Після тренування бажано ще деякий час не припиняти рухову активність, щоб зайві калорії успішно йшли з організму. Для цього по дорозі додому займіться додаткової руховою активністю – походіть по бордюрах, перестрибніть калюжу, або пограйте в рухливі ігри. Головне, щоб рух не припинявся.

Після тренування бажано щось з’їсти з корисних продуктів, всупереч розхожій думці, що спортивне харчування має бути обмежена. Це може бути банан або йогурт, але головне, щоб їжа була білкова. Тоді всі наеденних калорії будуть йти з м’язової маси на збільшення її обсягу, і красиві форми після спорту будуть помітніші. Однак не варто їсти швидкі вуглеводи, такі як шоколад, сухарики або чіпси, які є друзями зайвої ваги.
 
Укладіть парі з найкращою подругою чи другом  про те, хто більше скине вагу. Нехай стимулом стане якийсь цікавий і корисний приз, наприклад, похід в суші-бар або абонемент в басейн. У такому випадку ваш процес схуднення піде набагато швидше, тому що азарт є в крові у кожної людини. Погодьтеся, адже хочеться бути краще подруги чи друга і виграти парі на схуднення?
 
Ваша мета повинна бути чіткою і явною. Якщо ви поставите метою спалити максимум калорій за короткий час, додаткова мотивація вам не знадобиться. Розглядайте фітнес і спалювання калорій, як довгостроковий внесок у своє щасливе здорове майбутнє.
 
Не зраджувати фанатизму. Якщо ви вирішили скинути зайву вагу за допомогою спорту і дієти, все одно стежте за тим, щоб не перестаратися і зробити фігуру стрункою без шкоди для здоров’я. Хоча організм і має властивість звикати до фізичних навантажень і з часом їх потрібно збільшувати, щоб домогтися потрібного результату, надмірні фізичні навантаження для схуднення не принесуть користі вашому організму. У всьому потрібна міра, і в підході до спалювання калорій теж, щоб результат схуднення вас тільки радував.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: