Як сподобатися дівчині?

Сьогодні, з розвитком засобів віртуальної комунікації, просте спілкування між людьми йде на другий план. У зв’язку з цим виникають проблеми з формуванням особистих відносин. Все частіше молоді люди стикаються з проблемами знайомства з дівчатами, задаючи банальне запитання – Як сподобатися дівчині?

 
Для відповіді на це актуальне питання, існує кілька порад для того, щоб залучити дівчину і сподобатися їй:
 
1) Одним з основних якостей привабливого (в очах дівчини) хлопця є впевненість. Дівчата люблять впевнених хлопців. Навіть якщо їм доводиться вибирати між багатим, сексуальним і красивим, вони виберуть впевненого чоловіка. Однак, не варто зображувати впевненість, як правило, це створить протилежний ефект і ускладнить ситуацію.
 
2) Почуття гумору. Як не дивно,це одне з визначальних якостей для дівчини. Адже, не дарма кажуть, що дівчата люблять вухами. Якщо вам вдасться розсмішити дівчину гарною жартом – вважайте,півсправи зроблено.
 
3) Мужність. Цілком природно, що дівчата цінують істинно чоловічі якості. Дівчина потребує надійної опори і абсолютно природно, що вона шукає захисника свого майбутнього вогнища. І пам’ятайте, що не тільки широкі плечі і м’язи визначають вашу мужність.
 
4) Елементарні норми культури і етикету. Тут мова йде про те, щоб не відштовхнути дівчину. Чи не матюкаєтеся,не кричіть, поважайте чужу думку. Цього цілком достатньо, щоб не зіпсувати відносини. Є така мудрість, що якщо ви хочете сподобатися жінці, то ніколи при ній не гнівайтесь.
 
5) Відповідальність. Це почуття має бути у кожного чоловіка. Якщо Ви готові відповідати за кожен свій вчинок або слово – це істотно піднесе Вас в очах дівчини.
 
6) Акуратність і доглянутість. На жаль, сьогодні по-справжньому доглянутих молодих людей рідко де зустрінеш. Це ще одна можливість заявити про себе і виділитися в очах дівчат.
 
7) Дуже важливо знайти спільну мову з подругами дівчата. Якщо вам вдасться їм сподобатися, це великий плюс.Тут крім іншого присутній момент ревнощів, дівчину автоматично привертає хлопець, який привернув її подруг.
 
8) Доброта і щедрість. Тут важливо не створити негативного враження. Дівчата не люблять скупих і невдячних людей. Діліться, радуйте своїх друзів, це створює хороший ефект не тільки в очах дівчат. Однак, відчувайте грань і не дозволяйте сідати на шию.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: