Як стати бізнесменом?

Знайдеться чимало людей, які мріють про створення власного бізнесу. Але лише у небагатьох вистачає рішучості зробити реальні кроки в цьому напрямку, і тільки одиницям вдається домогтися успіху. Щоб увійти в число останніх, необхідні не тільки рішучість і націленість на перемогу, але і грамотне планування кожного кроку.

Якщо ви ще не вирішили, в якій області збираєтеся працювати, спробуйте визначити список своїх інтересів, можливостей і пріоритетів. Пам’ятайте, що неможливо успішно займатися справою, яка вам не подобається. Тому думайте не тільки про передбачуваний високий дохід, а й про те, чи буде ваша робота приносити вам задоволення.  

Вибравши справу, якою ви хочете займатися, оцініть ваші ресурси. У вас повинно вистачити коштів на те, щоб досягти рівня, при якому ваш бізнес почне приносити вам перші доходи. Фінансова сторона справи дуже важлива – ретельно все прорахуйте, після чого додайте до розрахованої суми ще мінімум 30%. Це і буде та реальна сума, яка вам знадобиться для відкриття своєї справи.  

Уважно вивчіть вашу відповідальність при виборі тієї чи іншої організаційно-правової форми вашої діяльності. Наприклад, при організації ТОВ ви будете відповідати перед партнерами по бізнесу тільки майном підприємства. Якщо ви вирішите стати індивідуальним підприємцем, то в разі непередбачених обставин ви будете відповідати перед партнерами і своїм особистим майном.  

Ретельно вивчіть ту ринкову нішу, в якій ви вирішили працювати. Чи багато у вас буде конкурентів, яка вартість їх продукції та послуг. Визначте, як і чим ви зможете залучити клієнтів. Грамотне складання бізнес-плану – одна із запорук успішного становлення бізнесу.

Пам’ятайте про те, що практично кожен бізнесмен стикається при відкритті своєї справи з серйозними складнощами. Дуже важливо не здатися в цей період, а продовжувати працювати, незважаючи ні на які труднощі. Це час, від декількох місяців до декількох років, можна назвати періодом, в який ви будете заробляти своє право стати бізнесменом. Як тільки стартовий етап буде пройдений і ви на практиці доведете собі і оточуючим свою спроможність, все у вас піде на лад.  

Вибираючи справу, враховуйте можливість її розвитку. Якщо ви вирішите, наприклад, ремонтувати взуття, то в цьому плані ваші можливості будуть сильно обмежені – хіба що з часом ви зможете відкрити ще кілька точок і найняти майстрів для роботи. Намагайтеся орієнтуватися не на власну працю, а на ваші можливості як організатора справи. Чим більше буде розвиватися ваш бізнес, тим вище буде і ваш дохід.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: