Як стати блогером?

Колись давно почув запитання: «Чи може людина, що не володіє видатними талантами, яким-небудь конструктивним способом (без криміналу) прославитися?» Тепер на це питання можна сміливо відповісти: так. Нехай він заведе собі блог в одному з популярних ресурсів – Blogger, Livejournal, Twitter, Facebook або будь-якому іншому, і пише про те, що цікаво. Хоча, звичайно, певний талант для ведення блогу все ж потрібен. Блог, він же особистий щоденник, виставлений на показ усьому світу – це дзеркало душі (якщо ви того захочете), а якщо за душею нічого немає, тут вже вибачте… Але якщо вам є, що сказати, і ви роздумуєте, як стати блогером, то будьте впевнені, що на просторах мережі ви знайдете і однодумців, і опонентів, і друзів, і недоброзичливців. Будьте відверті настільки, наскільки самі того побажаєте, і ви можете стати затребувані і в мережі і в реальному житті.

Хто такі блогери? Блогерів можна сміливо назвати героями нашого часу. Це люди, які ведуть власні сторінки, відкриті для перегляду всім бажаючим. Записи настільки популярні і збирають таку аудиторію, що блогери сьогодні мають можливість зібрати тисячі людей на мітинги; оприлюднюючи різні безсторонні моменти, намагатися боротися з несправедливістю; продавати предмети власної творчості (фотографії, біжутерію, картини і т.п.); видавати книги, засновані на записах в їх журналах. Тому питання як стати популярним блогером сьогодні як не можна більш актуальне.

Перш ніж зрозуміти, як стати успішним блогером, давайте подивимося, що ж є визначальним фактором успіху людини з мережі?

Успішність того чи іншого блогу визначається ступенем його відвідуваності. Тобто, якщо ви пишете цікаві статті або викладаєте фотографії з подорожей, але їх все одно ніхто не бачить, то про успішність заходу говорити не доводиться. Мірилом успіху тут є кількість «френдів» або, інакше, передплатників. І не просто «френдів», а «живих френдів», тобто людей, які не просто мовчки читають ваші запис, а ще й можуть написати до них якийсь коментар. І якщо ви хочете стати помітним в мережі блогером, то необхідно набрати як мінімум 1000 таких «живих» передплатників.

Знайти спосіб, як стати блогером (або навіть відео блогером), не важко. Досить зареєструватися в одному з популярних ресурсів в мережі і почати писати або знімати короткометражки про все на світі. А от з питанням «як стати модним блогером?» Вже складніше.

В інтерв’ю, на питання «Як вам вдалося стати відомим блогером?»  Популярні в мережі люди відповідають, що в цьому їм допомогла актуальність тем, до яких вони зверталися: політика, відносини чоловіків і жінок, мода, діти і т.п. Додайте до цього хороший склад, цікаві думки, нестандартний підхід до стандартних речей, підкріплений прикладами з власного життя, почуття гумору, і ви отримаєте рецепт коктейлю під назвою «Успішний блог».

Як штучно підняти рейтинг сторінки і стати популярним блогером? По-справжньому талановитих і харизматичних блогерів, які з’явилися з нізвідки і стали відомі в Інтернеті і реальному житті, дійсно одиниці. Але охочих «просунути» свій блог – безліч. Як це зробити, якщо не вдається писати цікаво і легко?

Проводити в своєму журналі ігри та конкурси. Призи, які ви запропонуєте виграв, можуть залучити читачів в блог.

Проводити піар-компанії у своєму блозі. Наприклад, пишіть пости-розповіді про враження, які у вас залишилися від журналів ваших френдів.

Пишіть пости з продовженням (за принципом казки «1000 і 1 ніч»).

Поконфліктуйте з відомими блогерами. Висловлюйте повністю протилежну думку (обоснованно!), і натовп шанувальників обов’язково з’явиться. Адже люди люблять тих, у кого є власна думка, яке відрізняється від загальновизнаного.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 6
 1. Аноним

  :idea: :idea: :idea:

 2. анонім

  я спробую ці поради :grin:

 3. анонім

  я спробую ці корисні поради :grin:

 4. Аноним

  :idea:

 5. Аноним

  Я спробу ці рекомендації. Надіюсь, що допоможуть😞☺️

 6. катя

  ем да

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: