Як стати фінансово забезпеченим?

Фінансовий успіх в моєму розумінні – це фінансова незалежність. Ви будете почувати себе успішними і щасливими тільки коли станете незалежними. Коли ви зможете займатися тим чим вам подобатися, і коли вам хочеться – ось моє розуміння щастя. Сьогодні захотіли провести час з дитиною, а завтра з другом, а після завтра захотілося попрацювати, правда добре?

Як досягти фінансового успіху?  

1. Головне вірити в себе, без віри і справи мертві. Як би погана не була ситуація, головне вірити в успіх, і природно рухатися до нього.  

2. Не потрібно думати про гроші погано. Багато хто стверджує що гроші зло, а я б сказав так: “Гроші це не все, але гроші набагато спрощують життя, і ведуть нас до свободи, головне не стати їх заручниками і не жити заради них, треба жити за рахунок них”  

3. Потрібно мати мету. Потрібно знати куди рухатися і до чого прагнути. Без мети наші дії хаотичні.  

4. Вчитися, вчитися, і ще раз вчитися. Потрібно постійно розвиватися і отримувати нові знання. Потрібно стати професіонал своєї справи, тільки так можна досягти успіху.  

5. Планування, облік та раціональне використання особистих фінансів. Потрібно завжди планувати покупки, вести облік всіх витрат, і природно економити. Уже давно доведено, що більшості людей не вистачає грошей, просто напросто через не вміння користуватися ними.  

6. Шукайте додаткові види заробітку. Це може бути інвестування, створення сайтів, торгівля на валютному ринку, не важливо, головне що б ви в цьому розбиралися і могли заробити на цьому.  

Ось кілька простих правил по досягненню успіху та фінансової незалежності, головне звичайно це, як я вже писав, віра в себе. Не скласти лапки, а боротися до останнього як би погано не було. Тільки після дощу буває веселка! Так що якщо у вашому житті почалася злива, значить скоро буде і веселка!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: