Як стати спокійніше?

Хочеться бути спокійніше, але при цьому не зраджувати собі, чи можливо це? Відповісти складно. Подумайте самі: одні джерела стверджують нам, що змінюватися необхідно регулярно, для себе, для інших, для гармонії і балансу в світі. Інші запевняють, що змінюватися і підлаштовуватися повинен хтось ще, але не ви, якщо ви особистість. Насправді ж неправі і ті й інші. Змінюватися необхідно тільки для себе, щоб знайти гармонію зі світом і оточуючими, не забуваючи про себе. Тобто якщо доведеться під когось підлаштуватися, то можна зробити це, але якщо це вже переходить усі допустимі межі, варто відійти в сторону і знайти новий шлях.

Люди діляться на безліч типів, всі їх не розписати і не згадати. Але абсолютно точно є ті, хто вважає всіх навколо дивними, дурними і не зовсім адекватними. Ці люди самі абсолютно неадекватно і нерозумно реагують на помилки і поведінку інших людей: кричать, влаштовують істерику, і по -всякому показують своє нерозуміння. Хоча інші люди не розуміють таких ось «ідеальних людей». Що накажете робити? Залишатися такими ж назавжди? Ні, необхідно навчитися стати спокійніше до себе, до світу, і до інших зокрема. Але як стати спокійніше, якщо навколо одні “дратівливі чинники»?

Є кілька шляхів до того, щоб стати спокійніше. У першу чергу необхідно зрозуміти, що дотримання одного правила, які ви скоро прочитаєте, не допоможе. Необхідно використовувати всі відразу або хоча кілька варіантів. Отже, ось які є рекомендації до того, як стати спокійніше:

1. Зростити в собі бажання стати спокійніше. Просто сказати про це недостатньо, необхідно по -справжньому хотіти цього, щоб з’явився стимул і прагнення до цього.
 
2. Вчіться залишатися на самоті. Просто подивитися телевізор на самоті не достатньо, необхідно вміти бути наодинці з собою, тільки ви і ваше внутрішнє «Я». Можете прогулятися по парку на самоті, почитати цікаву літературу, включити спокійну музику і т.п.

3. Зверніться до йоги, а саме зрозумійте суть медитації. Найкраще допомагає заспокоїтися саме медитація, люди давно помічають, що стають більш врівноваженими вже після кількох занять йогою.

4. Виділяйте час тільки для себе. Це стосується і чоловіків і жінок. Якщо навколо «божевільня», то замкніться у ванній, прийміть розслаблюючу процедуру, включіть улюблену музику голосніше або включіть улюблений фільм на ноутбуці, наприклад, зробіть очищаючі маски (корисно і чоловікам, адже жінки хочуть бачити поряд з собою красивих чоловіків) і т.п.

5. Заведіть особистий щоденник незалежно від вашого статі, статусу і віку. У щоденнику ви можете викласти все, що вас гнітить, що засмучує і виводить з себе. Через деякий час, коли емоції по події вляжуться, перечитайте написане в ньому, ви відчуєте, що крім незрозумілих зараз емоцій, там нема ваги реальності (тобто ви вже не будете звинувачувати когось на кого злилися). Щоб цей щоденник не був випадковим кимось оприлюднений, через деякий час можна спалювати зрозумілі вам сторінки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: