Як стати успішним?

Уже багато століть ходять суперечки навколо того, чи може поєднання певних рис характеру незмінно привести до успіху? Працівники інституту Геллапа зайнялися цим питанням всерйоз і, проаналізувавши риси характеру і життєві позиції 1500 успішних і відомих людей, виділили ряд рис, які їх обьединяют.

Здоровий глузд

Здоровий глузд очолює список найважливіших факторів для досягнення успіху. Принаймні, так вважають 61 відсоток опитаних. Більшість успішних людей вважають, що здоровий глузд – це здатність виносити конкретні та оптимальні судження щодо справ повсякденних. А щоб це зробити, потрібно дивитися в корінь події і відкинути всі сторонні думки.

Постає питання в іншому. Природжена це якість, або її все-таки можна якось в собі розвинути? Можна. Для цього достатньо вчитися на своїх, а в ідеалі – на чужих помилках.

Вивчайте свою справу

Озброївшись здоровим глуздом, приступайте до вивчення своєї справи. Так, на думку віце-президента однієї з промислових компаній, чітке усвідомлення того, чим займаєшся, краще іншого допомагає домогтися успіху. Так ви знизите ризики і убезпечите свої здібності свого роду страховим полісом. Професійні знання – не щось, зрозуміле само собою. Навіть домігшись бажаних висот, ви повинні продовжувати процес навчання. Стати успішним можна тільки в тому випадку, якщо дуже сильно цього захотіти, а ставши – зробити все можливе, щоб на своїх позиціях втриматися.

Вірте в свої сили

Щоб домогтися найбільшого успіху, розраховувати треба в першу чергу на свої здібності і резерви. Але тут впевненість – не синонім віри у свою неперевершеність, а готовність до сміливих дій. Так само сюди слід відносити вміння ставити собі чіткі цілі і силу волі. Як розповів один дипломований бухгалтер, і за сумісництвом творець однієї з найбільших на північному заході США бухгалтерської фірми, в цій сфері формула успіху – це як гордість за працю, так і мужність і витривалість, необхідно відсидіти години чекання і досягти нарешті-таки своєї мети.

Стежити за загальним рівнем розвитку

Це ще одна необхідна умова щоб прийти до своєї мрії. Вкрай важливо тут вміння швидко освоювати складні концепції, а навіщо чітко і швидко їх аналізувати. По закінченню дослідження було встановлено, що існують три ключових моменти в оцінці загального рівня розвитку – це хороші здатність до письма, читання і великий словниковий запас. Так, за рік, що передує опитуванню, респонденти в середньому читали близько 19 книг, причому 10 з них не мали ніякого відношення до художньої літератури.

Доводити справу до кінця

Близько 75 відсотків опитаних говорять про те, що при виконанні завдань вони дуже дієві І головні помічники у розвитку цієї риси були 3 основних фактори – старанність, організаторський талант і робочі навички. Один з професорів фізики, працюючий на тиждень по 100 годин, створив власну формулу успіху. Так, вона, на його думку, являє собою суму наполегливої ​​напруженої праці і здатності встановити для себе правильний робочий ритм. В

чені говорять і про інші «факторах успіху» – це творчий потенціал, удача, взаємини з колегами і здатність керувати. Однак вони не так важливі, як здоровий глузд, впевненість у власних силах, знання справи, здатність закінчувати розпочате і високий рівень розвитку. Розвиваючи в собі ці риси, ви істотно збільшите свої шанси на досягнення успіху.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: