Як стерилізувати дитячі пляшечки?

Кожна мама просто зобов’язана знати про те, як стерилізувати дитячі пляшечки, тому що організм маленької дитини ще дуже слабкий і чутливий до впливу небезпечних мікроорганізмів. Перед тим як налити молоко в пляшечку її необхідно стерилізувати. Але як правильно це потрібно робити, щоб убити всі мікроби? Про це ми сьогодні і поговоримо.Стерилізувати пляшки можна за допомогою сучасних пристроїв, антисептичних таблеток, в окропі і навіть в мікрохвильовій печі. Давайте ж таки не будемо тягти кота за хвіст і розглянемо всі ці методи.

Стерилізація за допомогою антисептичних таблеток

Антисептичні таблетки продаються в кожній аптеці. Просто опустіть у воду вказане на упаковці кількість таблеток, почекайте, поки вони повністю розчиняться, і помістіть пляшечку в отриманий розчин на 40 хвилин. Обов’язково встановіть посуд так, щоб рідина повністю її покрила.

Стерилізація в окропі

Спочатку гарненько вимийте дитячу пляшечку в теплій воді за допомогою миючого засобу. Після чого закип’ятіть необхідну кількість води і опустіть в неї посуд на п’ять хвилин. Потім дістаньте пляшечку з гарячої води і не забудьте поставити її догори дном. Коли пляшечка повністю охолоне в неї можна наливати молочко.

Стерилізація пляшечок в мікрохвильовій печі

Для цього способу стерилізації пластиковий посуд не підійде, так як вона просто розплавиться, або почне виділяти шкідливі речовини. Щоб уникнути всіх цих неприємностей, потрібно брати тільки скляні пляшечки. Отже, налийте в скляну каструлю чистої води, опустіть в неї дитячий посуд і щільно накрийте кришечкою. Поставте каструльку в мікрохвильовку, встановіть максимальну потужність і тримайте її там 7-8 хвилин.

Стерилізація спеціальними сучасними пристроями

Ми розглянули найвідоміші і поширені методи стерилізації. Багато мам вважають за краще користуватися саме ними, так як вони непогано справляються з поставленим завданням. Але є також і сучасні пристрої, які відмінно стерилізують дитячі пляшечки. Вони діляться на види: електричні, стерилізатори які встановлюються в мікрохвильовку і стерилізатори-пароварки.

Стандартний електричний пристрій дуже простий у використанні. Його єдиним завданням є знищення всіх можливих мікробів на поверхні посуду. Спочатку в пристрій заливається рідина, а потім встановлюється дитячий посуд. Коли ви включаєте прилад, вода нагрівається і повільно випаровується, тим самим стерилізуючи встановлений посуд. Через десять хвилин пристрій автоматично відключається.

А ось стерилізатори-пароварки багатофункціональні. Вони підігрівають молоко до необхідної температури, стерилізують пляшечки, підтримують зазначену температуру дитячого харчування, а також з їх допомогою можна готувати дитяче харчування на пару.

Технології розвиваються, і вже сьогодні можна зустріти у продажу більш сучасні пристрої, оснащені рідкокристалічним дисплеєм на якому висвічуються результати виконуваних дій.

Тепер ви знаєте, як стерилізувати дитячі пляшечки. Дуже серйозно поставтеся до цього процесу, так як від цього залежить здоров’я вашого малюка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: