Як створюють інтернет-магазини?

Для відкриття торгової точки в інтернеті не треба мати торгову площу, наймати продавців, витрачатися на придбання стелажів та оформлення приміщення. Власний магазин створюється за годину.

Щоб наповнити його товарами доведеться витратити ще трохи часу, але все ж не стільки, скільки зайняло б облаштування торгового намету.

Для створення інтернет-магазина треба пройти такі процедури.

Знаходимо безкоштовний хостинг, який має хороший рейтинг і простий у користуванні. Обов’язково проходимо реєстрацію. Ця процедура займе дві хвилини, просто треба заповнити порожні поля і натиснути на напис «зареєструватися».

Залишилося вибрати дизайн. Більшість хостингів пропонують великий вибір шаблонів, які можна буде змінити на свій розсуд, використовуючи панель інструментів.

Після цього магазин наповнюється товаром. Кращий варіант це розділити продукцію за найменуваннями або тематиці. Завантажити в каталог не тільки фото і основну інформацію, але і короткий опис.

Магазин готовий, можна починати торгівлю.

Для зручності в більшість безкоштовних платформ включені додаткові функції. Творцеві досить створити логотип і придумати оригінальну назву.

Для зручності покупців мається корзина і зворотний зв’язок. Все як у справжньому магазині, гортають каталог і складають покупки у візок, на «касі» буде пред’явлений рахунок. При виникненні будь-яких питань, можна зв’язатися з продавцем-онлайн і уточнити інформацію.

Покупки з такого магазину приходять поштою або з кур’єрською доставкою. Не слід забувати і про рекламу. Змінивши налаштування можна самостійно займатися просуванням своїх товарів в інтернеті. Плюс додати опцію відгуки, тоді кожен покупець зможе залишити свою думку, а це теж реклама.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: