Як сушити гриби?

Гриби, призначені для засушіванія, не миють, а ретельно очищають і протирають вологою тканиною, потім нарізають пластинками.

Сушіння

Сушити гриби можна в спеціальній електричної сушарці для овочів, фруктів і грибів, в духовій шафі при мінімальній температурі або в сухому провітрюваному приміщенні, нанизавши їх на нитку або на волосінь.

Добре висушені гриби не повинні прилипати до пальців або бути занадто тендітними – вони повинні залишатися гнучкими, як скибочки сушених яблук.

Зберігати сушені гриби можна в скляних банках або контейнерах під кришкою, оскільки вони здатні вбирати сторонні запахи. Якщо гриби трохи відсиріли, необхідно їх перебрати, видалити запліснявілі, решта посушити в духовці.

Перед використанням сушені гриби найкраще замочити, а вже після цього готувати. Можна зробити ароматну приправу, розмоловши сушені гриби в кавомолці. Таку приправу додають у супи, печеню, соуси і в начинку для?пирогів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: