Пропонуємо вам вже майже забутий з часів Великої Вітчизняної Війни спосіб сушіння картоплі про запас. Для сушки картоплю почистити, дрібно нарізати і, помістивши її в мішечок, опустити на 4 хвилини в киплячу воду. Це називається “бланшировка”, вона робить картоплю більш м’якою.

Потім картоплю слід промити холодною водою і сушити при температурі близько 70 градусів (скажімо, в духовці) приблизно 3 години. Сушена картопля потім в будь-який час можна буде варити і їсти. Однак, крім цього старого способу приготування картопляного напівфабрикату, зараз є багато нових – більш зручних, що дають продукт більш високої якості, більш смачний і корисніший.

Ось один такий спосіб, придатний навіть для домашніх умов: приготування «сушеного пюре» з картоплі. Після того, як картопля буде помита і почищена, розріжте картоплини на стовпчики товщиною приблизно в сантиметр. Укладіть їх на решітку, встановлену в каструлі над киплячою водою, і тримайте там 20 хвилин. Потім продавіть розм’яклі стовпчики через друшляк і сушіть при 70 градусах 2-3 години. Розбавивши потім «сушене пюре» киплячим молоком, отримаєте чудову страву.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.