Коли повні чоловіки чують про способи схуднення, то звично чекають порад з області дієтичного харчування, системи цілого ряду заборон і обмежень. У них тут же пропадає бажання не тільки слухати, а й взагалі робити які-небудь заходи щодо поліпшення свого фізичного стану.

Ця область найсильнішої інерції і опірності організму. Подолати її можна тільки на емоційному рівні, і є кілька нескладних порад, які без особливих зусиль допоможуть звільнитися від зайвої ваги. Ваш спосіб життя залишається колишнім, ви тільки вносите в нього кілька цілком нешкідливих додавань. Коли позитивні результати змін стануть очевидними, то при бажанні ви самі для себе визначите область можливих обмежень.

Регулярні пробіжки. Як одна з умов результативності запропонованого способу є наявність одного або декількох партнерів, у спілкуванні з якими весь процес схуднення придбає форму доброго постійного спілкування. Якщо таких не виявиться, то плани і маршрути пробіжок ви намічаєте самі, будуючи їх таким чином, щоб вони були не тільки корисні, але й цікаві. Треба як би зацікавити самого себе. У співдружності з партнерами справа йде трохи простіше: ви обмінюєтеся новинами, спілкуєтеся, і пробіжки стають в усіх відношеннях приємними.

Регулярний біг є найважливішим елементом в методиці схуднення, оскільки в цей час відбувається найактивніший процес згоряння жиру. Спочатку не варто пробігати більше 3-5 кілометрів. Біг повинен бути легкий, одяг і взуття – спортивними і зручними. Поступово дистанцію пробіжок ви збільшуєте на власний розсуд. Не варто бігати у вітряну погоду, оскільки різко зростає небезпека переохолодження.

У всіх пропонованих і популярних методиках схуднення категорично забороняється пиво, борошняна, солодка і жирна їжа. Приводиться тут спосіб схуднення не позбавляє вас звичних задоволень, а лише вимагає розподілити їх таким чином, щоб вони не заважали вашим фізичним навантаженням. Ви відчуєте, що організм сам, поступово, без вашого втручання потребує внести деякі обмеження. Ці зміни будуть переноситися не тільки легко, але і з задоволенням.

Не варто намагатися скинути вагу шляхом віджимань. Жир в області живота зникне швидше, якщо до регулярних пробіжок ви додасте помірну кількість присідань. Основний чоловічий статевий гормон (тестостерон) не тільки спалює жири, а й бере активну участь у формуванні м’язової маси.

У літній час до пробіжок при бажанні можна додати спортивні ігри. Не слід перенапружувати організм зайвої фізичним навантаженням, так як це йому може більше нашкодити, ніж принести користь. При великій вазі необережне внесення різких навантажень може призвести до серцевого нездужання.

Підводячи підсумок вищесказаного, варто ще раз зазначити, що унікальність найпростішої запропонованої методики полягає в тому, що ви худнете із задоволенням. Слід тільки дотриматись головного – регулярність фізичних вправ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.