Існує багато методик, дієт і способів позбавитися від зайвої ваги. Багато з них – екстремальні та небезпечні. Ми ж вибрали для вас золоту середину. Розумний підхід до свого раціону плюс фізичні вправи – це і є запорука успіху.

Перше – приберіть з раціону все солодке, борошняне, солодку газовану воду, варені овочі (буряк, картопля, морква – володіють високим глікемічним індексом, тобто викликають апетит).

Також виключіть з раціону сіль, вона затримує рідину в організмі. Приберіть всі соління (капусту, огірки), консервовані продукти, перероблене м’ясо (ковбасу, сосиски, корейку, буженину).

Нехай разовий обсяг їжі становить один стакан (200-250 мл). Таким чином шлунок не розтягується, в результаті ви з’їдаєте менше.

Один раз на тиждень влаштовуйте розвантажувальний день. Пийте тільки кефір (1-1,5 л на день) або їжте сирі нарізані овочі (капусту, моркву, селеру).

І ще один секрет схуднення – розвантажувальна п’ятиденка, яку можна проводити тільки 1 раз на рік.

У 1-й і 5-й день випийте 8 склянок кефіру.

У 2, 3, 4-й день дієти вживайте тільки білок – м’ясо курки або рибу (300 г на день), а також овочі в необмеженій кількості. Продукти без солі, але можна додавати лимонний сік або бальзамічний оцет.

Не варто забувати про воду, адже не даремно говорять: «Вода краще, ніж їжа». Пийте не менше 2 л води (10 склянок). Організм очищається, обсяг шлунка наповнений, мозок думає, що організм ситий, тому менше хочеться їсти.

Щоб зайві кілограми йшли, а тіло залишалося підтягнутим – займайтеся фізкультурою, гуляйте перед сном. Фізичне навантаження визначає зниження ваги на 20%, організм повинен спалювати жири.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.