Як схуднути на кефірі?

Багато бажаючих схуднути замислюються про те, як це зробити швидко і без шкоди для організму. У цьому випадку допоможе кефір, адже він здатний прекрасно розвантажити і очистити організм, поліпшити обмін речовин і навіть зупинити зростання патогенних бактерій. Кормі того, кефір позбавить від зайвої рідини, що скопилася в організмі, і прибере невеликі набряки.

Для будь дієти, кефір потрібно вибирати продукт з 1-1,5% жирності, бажано дводенний. Якщо ви вирішили зупинитися на монодієті, то дотримуватися її можна не більше 3 днів. Добовий раціон – не більше 1,5 літра кефіру, випивається даний обсяг в 5 прийомів. Намагайтеся, щоб між ними були однакові проміжки.
Як худнути на кефірі, якщо дотримуватися монодієту не можна або немає бажання? Існує багато дієт, які засновані на кефірі. Наприклад, фруктово- кефірна дієта. У щоденний раціон входить 1 кілограм фруктів і овочів і 1,5 літра кефіру. Таку дієту можна дотримуватися 6 днів максимум. Ще одна прекрасна альтернатива – смугаста дієта. Її основний принцип – чергування дня із звичайним режимом харчування і дня, в який можна вживати тільки кефір. Таку дієту можна дотримуватися тривалий час.
Крім цього існує швидка дієта на кефірі, яка допоможе втратити кілограми за 5 днів. Головне – вживати кефір та інші продукти строго по годинах, і в 21.00 випивати останній стакан кефіру.
Багато хто, хто використовував дієти, основою яких є кефір, відзначають його користь і позитивний результат. Так чому худнуть від кефіру? Справа вся в тому, що кефір виробляють  грибка, який містить молочну кислоту і спирт, що пригнічує гнильні процеси в кишечнику. Коли людина дотримується дієти кефіру, вона не тільки худне, а й оздоровлює свій організм, адже кефір покращує роботу шлунково-кишкового тракту і виводить шлаки.
Але найголовніше речовина, що містяться в кефірі, – це живі бактерії, які покращують імунітет і борються з кишковими розладами, відновлюють гормональний баланс і мікрофлору кишечника. Найчастіше причинами надлишкової ваги і є порушення гормонального фону або неправильна робота шлунково-кишкового тракту, усуваючи їх за допомогою кефіру, людина починає худнути.
Якщо ви вирішили використовувати кефір для схуднення, то пам’ятайте, що його термін придатності повинен становити не більше 5 днів, якщо він більше, то живих бактерій у ньому немає. Уважно читайте склад, за наявності барвників або консервантів від покупки продукту краще відмовитися.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: