Як утеплити вікна?

Якщо у Вас в будинку або в невеликій квартирі стоять пластикові вікна, то ні прохолодне повітря, ні зимовий холод не зможуть проникнути в кімнати Вашої оселі. Однак, придбати пластикові вікна можуть не всі, оскільки це задоволення не кожному по кишені. Є багато людей – прихильників натуральних природних матеріалів, які цілком можуть, але не всі хочуть встановлювати у себе пластикові вікна і тому їм треба рано чи пізно замислюватися як утеплити свої дерев’яні вікна на зиму.
 
Будь-які дерев’яні вікна з плином певного проміжку часу розсихаються і утворюють невеликі щілини, в які проходитиме холодне повітря. Не будемо мерзнути, тому почнемо утеплення вікон негайно.
 
Для початку уважно обстежуємо дерев’яну раму і віконну коробку на наявність в них щілин і тріщин. Кривизна рами легко визначається простою неозброєним оком, і якщо саме вона послужила причиною появи щілин – акуратно зміцнюємо всі кути рами спеціальними металевими куточками.
 
Ви виявили значну щілину між склом і рамою? Знімаємо скло з рами і наносимо на неї герметик з силікону для закріплення скла, яке потім грунтовно зміцнюємо за допомогою спеціальних штапиків. Якщо сама рама не надто щільно входить в саму віконну коробку, то всі внутрішні торцеві частини цієї рами необхідно ретельно зачистити і навіть спеціально знежирити, щоб потім наклеїти надійний утеплювач.

Залишаємо на деякий час у спокої раму і сходимо в магазин будівельних матеріалів для підбору надійного і дуже практичного утеплювача. Але, для початку давайте згадаємо основні методи утеплення простих дерев’яних вікон, що використовуються вже давно нашими батьками.
 
Прозорий скотч і навіть звичайний пластир ніяк не збереже ні тепло Вашого будинку, ні віконну фарбу, яку дуже легко віддере. Ніякої економії, чи не так?
 
Пригадаймо ще один старий метод як утеплити вікна – це замазка, що включає в себе суміш товченої крейди (одна частина) і алебастру (дві частини), яку необхідно ретельно розвести водою і уважно замазати всі виявлені щілини.
 
А згадайте досить відомий метод як утеплити вікна, коли у великі щілини заштовхували намочену папір, поролон або вату, а потім приклеювали зверху них тонкі смужки паперу або світлої тканини? Звичайно ж, такий папір у вигляді ущільнювача намертво присихает до віконної рами, а самі паперові смужки (та й та ж тканина) помітно псували фарбу на вікні і дуже погано відривалися.
 
Отже, почнемо утеплювати наші дерев’яні вікна спеціальним трубчастим утеплювачем. Матеріалом для його виробництва можуть служити гума, силікон, поліуретан, полівінілхлорид і поролон. Цей ущільнювач оснащений самоклеючою смужкою, яка дуже добре склеює ущільнювач з віконною рамою, створюючи високий рівень герметичності. Віконний трубчастий ущільнювач не заважає легко закривати і відкривати дерев’яне вікно. За відсутності цієї липкою смужки необхідно буде попросити у продавця м’який влаготривкий і еластичний герметик з силікону.
 
З вашими вікнами начебто вже все гаразд, а в кімнаті все ще низька температура? Значить необхідно вдатися до монтажу особливої тепловідбивною плівки всередину між склом вікон. Дана плівка без проблем пропускає денне світло, затримуючи інфрачервоні промені, тому в люті холоди у Вашому будинку буде завжди дуже тепло і затишно, а в літню спеку – вельми прохолодно. Або розглянемо другий варіант – запросити додому майстра для монтажу за опалювальною батареєю особливого екрана.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: