Як варити горох?

Молодий горох вариться всього п’ять – десять хвилин, а ось пожовклі горошини вимагають більш тривалого варіння …

Перед тим, як варити горох для каші або супу, його слід замочити у великій порції холодної проточної води. На один стакан сухого гороху рекомендується взяти не менше трьох склянок води. Краще взяти всі чотири склянки. Через 3:00 замочування воду необхідно злити і влити нову свіжу порцію. Можна відразу ж відправляти горох варитися.

Якщо у вас не було можливості замочити горох, промийте його і відразу всипайте в бульйон або воду, при цьому в каструлю додайте соди харчової на кінчику ножа. З содою горох вариться швидше! У готовому блюді сода абсолютно не відчувається.

Що буде, якщо перетримати горох при замочуванні: якщо потримати його в воді більше десяти годин, він почне скисати, вода покриється піною. І, як не парадоксально, від такого довгостроково замочування варитися він буде довше звичайного. Тому не рекомендується на довго заливати його водою. В ідеалі три – п’ять годин для замочування цілком достатньо. Солити горох при варінні радять в самому кінці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: